Město Velké Hamry http://www.velke-hamry.cz/

 

Liberecký kraj  http://www.kraj-lbc.cz/

 

MŠMT http://www.msmt.cz/

 

Aplikace: testy, procvičování

 

www.proskoly.cz

 

https://www.vcelka.cz/cs/

 

Odkazy
Kotva

Děkujeme všem sponzorům naší školy! Největším sponzorem naší školy byla paní MUDr. Zdeňka Dobiášová, bývalá žákyně hamrovské školy. Věnovala škole celkem 175 000 Kč. Za tento obnos škola pořídila spoustu pomůcek pro zlepšení výuky a pro mimoškolní činnost. Dalšími významnými sponzory jsou pan Břetislav Brůna, pan Zdeněk Vedral a pan Luděk Röschenthaler.

Sponzoři

Bazén pro veřejnost:

 

Bazén je otevřen pro veřejnost každou středu od 16:00 do 19:00.  Vstupné: dospělí 30 Kč, děti a senioři 20 Kč.

 

Kondičně – rehabilitační cvičení ve školním bazénu:

 

Nestátní zdravotnické zařízení Fyzioterapie – Dita Sajnerová, DiS, vám nabízí kondičně – rehabilitační cvičení v bazénu při ZŠ Velké Hamry. Cvičení působí pozitivně na srdečně-cévní, dýchací a lymfatický systém, zlepšení imunity, udržení a zlepšení fyziologické kloubní pohyblivosti, snížení tělesné váhy, zvýšení svalové síly a vytrvalosti.

 

Každou středu mezi 18. a 19. hodinou, délka cvičení: 45 minut. Počet cvičících: max. 15 dospělých.

 

Cena cvičení: 50 Kč / osoba + vstupné do bazénu

 

Pronájem sportovišť:

 

Nabízíme jednorázový i pravidelný pronájem malé i velké tělocvičny a bazénu. Vzhledem k zájmu je třeba termíny dohodnout s předstihem telefonicky nebo osobně v kanceláři školy na tel. 777 914 021

 

Ceny pronájmu:

 Malá tělocvična (gymnastická)      200 Kč/hod 
 Velká tělocvična (míčové hry)    200 Kč/hod
 Bazén     600 Kč/hod

 

Pro veřejnost
Školní družina
 
 
Žákovská knížka

 
 
Rozvrhy
Aktuality
Zahájení šk. roku 2016/2017
25.8.2016

Nový školní rok začíná 

ve čtvrtek 1. září 2016.

Těšíme se na naše žáky a také na budoucí prvňáčky.

Přejeme krásný a prosluněný

zbytek prázdnin.

Vedení školy

Bakaláři - příručka pro rodiče
10.5.2016

Vážení rodiče, v současné době škola přechází na centrální správu dat v systému Bakaláři, který umožňuje mimo jiné i mnoho služeb pro rodiče. Celý systém bude zprovozněn v několika fázích. Jako první je funkční elektronická žákovská knížka. V tomto modulu můžete sledovat průběžnou klasifikaci vašeho dítěte. Rovněž je již nyní funkční přístup k plánu akcí školy, kde jsou i akce třídních kolektivů. Prosíme o využívání informací z elektronické žákovské knížky, i když do konce tohoto školního roku jsou souběžně známky zapisovány i do klasické papírové žákovské knížky. Celá příručka k nahlédnutí zde.

 
 
Mapa webu
A
A
A
Karneval na ledě

Karneval na ledě

Vloženo: 4.4.2016 | Autor: Lukáš Caha | Zobrazeno: 150x
Díky příznivému počasí a neúnavné práci našich "ledařů" proběhl 23. ledna na školním kluzišti první dětský karneval na ledě.

 
 
Vystoupení v domově důchodců

Vystoupení v domově důchodců

Vloženo: 8.3.2016 | Autor: Lukáš Caha | Zobrazeno: 1036x
8. března jsme navštívili Domov důchodců ve Velkých Hamrech, ku příležitosti MDŽ. Školní družina při ZŠ Velké Hamry nacvičila pásmo básní a písní. Žáci 2. B připravili krátkou pohádku O veliké řepě.

 
 
Celkem: 2 článků

Slavnostní otevření kulturního domu

Vloženo: 4.4.2016 | Autor: Lukáš Caha | Zobrazeno: 3378x
Při znovuotevření zrekonstruovaného kulturního domu ve Velkých Hamrech vystoupili i naši žáci.

Děti z 5. ročníku si připravily vlastivědné pásmo, ve kterém se přenesly do starých českých dějin. Zahrály praotce Čecha, Libuši, kronikáře Kosmase, Václava I., sv. Anežku, Jana Lucemburského, Karla IV. i Marii Terezii. Celé pásmo bylo proloženo písní a hudební doprovod zajistily S.Šimůnková a A.Chovanová ze 6.třídy a na klavír p.učitelka Lejsková. Na ušití kostýmů se podíleli rodiče a masky jsme vyrobili o pracovních činnostech. Pak vystoupily děti ze školní družiny se dvěma písněmi za hudebního doprovodu p.vychovatelky Částové. Dětem se pásmo povedlo a nejen rodiče je odměnili potleskem.