Děkujeme všem sponzorům naší školy! Největším sponzorem naší školy byla paní MUDr. Zdeňka Dobiášová, bývalá žákyně hamrovské školy. Věnovala škole celkem 175 000 Kč. Za tento obnos škola pořídila spoustu pomůcek pro zlepšení výuky a pro mimoškolní činnost. Dalšími významnými sponzory jsou pan Břetislav Brůna, pan Zdeněk Vedral a pan Luděk Röschenthaler.

Děkujeme všem žákům a přátelům školy, kteří se v minulém školním roce zapojili do akce "Sbérejte víčka pro Davídka". Sbírka pokračuje, sběrné nádoby jsou umístěny v jednotlivých pavilonech. Prosíme nehazujte do sběrných nádob jiná víčka než od PET lahví.

Bazén je otevřen pro veřejnost každou středu od 16:00 do 19:00.  Vstupné: dospělí 30 Kč, děti a senioři 20 Kč.

Nestátní zdravotnické zařízení Fyzioterapie – Dita Sajnerová, DiS, vám nabízí kondičně – rehabilitační cvičení v bazénu při ZŠ Velké Hamry. Cvičení působí pozitivně na srdečně-cévní, dýchací a lymfatický systém, zlepšení imunity, udržení a zlepšení fyziologické kloubní pohyblivosti, snížení tělesné váhy, zvýšení svalové síly a vytrvalosti.

Rodičovská kavárna - Beseda s odborníky na dětské závislosti na PC
23.1.2017

na základě průzkumu mezi rodiči jsme pro Vás připravili setkání s odborníky na dětské závislosti na PC. Setkání proběhne v rámci Rodičovské kavárny 8. února 2017 od 16 hodin. Více informací najdete na přiloženém letáku zde:Beseda s odborníky - Rodičovská kavárna

Věříme, že této příležitosti využijete. Zároveň oceníme, pokud nám potvrdíte svou účast. (nejlépe přes třídní učitele)

Rodičovskou kavárnu pořádá škola ve spolupráci se Sdružením rodičů a přátel Základní školy Velké Hamry. Drobné občerstvení, káva a čaj zajištěno.

Těšíme se na vaši účast!

Vedení školy a SRPŠ

Lyžařský výcvik 8.-14. února 2017
23.1.2017
Plánovaný lyžařský výcvik pro 7. a 8. ročník ZŠ
14.12.2016

Termín lyžařského výcviku je stanoven na 8.-14. února 2017, kromě soboty a neděle.

Vzhledem k tomu, že v loňském roce neproběhl z důvodů nepříznivých sněhových podmínek lyžařský výcvik, plánujeme výcvik pro 7. a 8. ročník.

Po provedeném průzkumu mezi žáky bude upřesněno, zda část výcviku proběhne také na běžkách. Výcvik bude probíhat na sjezdovce v Plavech s denním dojezdem. Snowboardy nebudou povoleny. Výcvik bude realizován v souladu s platným ŠVP.

Volné pracovní místo - pedagog
9.1.2017

Oznamujeme, že hledáme vhodného pedagoga na pracovní místo učitele 2. stupně na dobu určitou do července 2017.

Kontaktní údaje:    Ing. Zdeňka Juklová – ředitelka školy, tel. 774 266 989, strukturovaný životopis zasílejte na email zsv.hamry@volny.cz

Pracovní pozice:    učitel(ka) 2. stupně TV a  Člověk a svět práce – práce s technickými materiály; částečný úvazek 0,5
Specializace:    předpoklady podle z. č. 563/2004 Sb.
Termín nástupu:     ihned

ORDINAČNÍ HODINY - MUDr. Jana Hniličková - Dětské středisko
19.12.2016

Ordinační hodiny platné od 1.1.2017 najdete na odkazu níže.

Doporučené knihy pod stromeček
1.12.2016

Zde Vám představujeme doporučená nakladatelství a projekty na podporu čtenářství pro žáky.Více nalaznete zde (záložka: „Vzdělávání žáků se speciálními potřebami“)

Přijímací řízení na střední školy pro 2016/2017
21.11.2016

Důležité informace a novinky v přijímacím řízení na střední školy ve školním roce 2016/2017.

informace_o_prij.rizeni 2016/2017pdf

Opatření k výskytu vši dětské
7.10.2016

V souvislosti se zvýšeným výskytem vši dětské v Libereckém kraji i u nás ve škole prosím všechny rodiče, aby věnovali zvýšenou pozornost prevenci.

Podrobné informace a přesný postup, jak řešit situaci, naleznete v dokumentu, který je ke stažení zde a v sekci aktuality pro rodiče.

Nabídka zájmových kroužků pro školní rok 2016/2017
20.9.2016
10.5.2016

Vážení rodiče, v současné době škola přechází na centrální správu dat v systému Bakaláři, který umožňuje mimo jiné i mnoho služeb pro rodiče. Celý systém bude zprovozněn v několika fázích. Jako první je funkční elektronická žákovská knížka. V tomto modulu můžete sledovat průběžnou klasifikaci vašeho dítěte. Rovněž je již nyní funkční přístup k plánu akcí školy, kde jsou i akce třídních kolektivů. Prosíme o využívání informací z elektronické žákovské knížky, i když do konce tohoto školního roku jsou souběžně známky zapisovány i do klasické papírové žákovské knížky. Celá příručka k nahlédnutí zde.

Vánoční besídka ŠD, 2016

Vloženo: 4.1.2017 | Autor: Lukáš Caha | Zobrazeno: 42x
Ve čtvrtek 22. prosince se uskutečnila vánoční besídka ve školní družině.

Přání Ježíškovi s rádiem Impuls, ŠD

Vloženo: 9.12.2016 | Autor: Lukáš Caha | Zobrazeno: 30x

Mikulášská nadílka v ŠD

Vloženo: 9.12.2016 | Autor: Lukáš Caha | Zobrazeno: 28x

Ohlédnutí za šk. rokem 2015/2016, ŠD

Vloženo: 25.8.2016 | Autor: Lukáš Caha | Zobrazeno: 167x
Školní družina. Akce pořádané v minulém školním roce.

Celkem: 5 článků