Děkujeme všem sponzorům naší školy! Největším sponzorem naší školy byla paní MUDr. Zdeňka Dobiášová, bývalá žákyně hamrovské školy. Věnovala škole celkem 175 000 Kč. Za tento obnos škola pořídila spoustu pomůcek pro zlepšení výuky a pro mimoškolní činnost. Dalšími významnými sponzory jsou pan Břetislav Brůna, pan Zdeněk Vedral a pan Luděk Röschenthaler.

Děkujeme všem žákům a přátelům školy, kteří se v minulém školním roce zapojili do akce "Sbérejte víčka pro Davídka". Sbírka pokračuje, sběrné nádoby jsou umístěny v jednotlivých pavilonech. Prosíme nehazujte do sběrných nádob jiná víčka než od PET lahví.

Bazén je otevřen pro veřejnost každou středu od 16:00 do 19:00.  Vstupné: dospělí 30 Kč, děti a senioři 20 Kč.

Nestátní zdravotnické zařízení Fyzioterapie – Dita Sajnerová, DiS, vám nabízí kondičně – rehabilitační cvičení v bazénu při ZŠ Velké Hamry. Cvičení působí pozitivně na srdečně-cévní, dýchací a lymfatický systém, zlepšení imunity, udržení a zlepšení fyziologické kloubní pohyblivosti, snížení tělesné váhy, zvýšení svalové síly a vytrvalosti.

Doporučené knihy pod stromeček
1.12.2016

Zde Vám představujeme doporučená nakladatelství a projekty na podporu čtenářství pro žáky.Více nalaznete zde (záložka: „Vzdělávání žáků se speciálními potřebami“)

Přijímací řízení na střední školy pro 2016/2017
21.11.2016

Důležité informace a novinky v přijímacím řízení na střední školy ve školním roce 2016/2017.

informace_o_prij.rizeni 2016/2017pdf

Logická olympiáda
21.10.2016

V minulém týdnu proběhlo nominační kolo Logické olympiády, kterou každoročně organizuje Mensa České republiky.

V kategorii B, což je druhý stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých SŠ, se celkem zapojilo 21.246 řešitelů. Z naší školy se zúčastnilo 46 žáků. Nejúspěšnějšími řešiteli byli Radek Haba a Tomáš Horák z devátého ročníku a Jiří Číla ze šestého ročníku.

I když jejich výkony nestačily na postup do dalšího kola, je pro nás jejich umístění v první třetině výsledkové listiny velkým úspěchem a další pozitivní motivací.

Zúčastněným žákům gratulujeme :-)!

Ředitelské volno
17.10.2016

V pátek 18. listopadu 2016 bude ředitelské volno. Družina bude v provozu pouze, pokud se přihlásí více než 20 žáků. V opačném případě je možnost využít dohledu nad žáky v komunitním centru, informace ve školní družině.

Horolezecký kroužek
11.10.2016

Nově dochází ke změně docházkových časů!

Od 15:45 do 16:40 hodin děti předškolní a 1. + 2. ročníku. Od 16:40 do 17:35 hodin děti 3. - 5. ročníku a od 17:35 do 18:30 hodin děti 6.- 9. ročníku.

Další aktuální informace naleznete na FCB stránkách HOROKROUŽKU - www.facebook.com/Horokrouzek :-).

Opatření k výskytu vši dětské
7.10.2016

V souvislosti se zvýšeným výskytem vši dětské v Libereckém kraji i u nás ve škole prosím všechny rodiče, aby věnovali zvýšenou pozornost prevenci.

Podrobné informace a přesný postup, jak řešit situaci, naleznete v dokumentu, který je ke stažení zde a v sekci aktuality pro rodiče.

Nabídka zájmových kroužků pro školní rok 2016/2017
20.9.2016
10.5.2016

Vážení rodiče, v současné době škola přechází na centrální správu dat v systému Bakaláři, který umožňuje mimo jiné i mnoho služeb pro rodiče. Celý systém bude zprovozněn v několika fázích. Jako první je funkční elektronická žákovská knížka. V tomto modulu můžete sledovat průběžnou klasifikaci vašeho dítěte. Rovněž je již nyní funkční přístup k plánu akcí školy, kde jsou i akce třídních kolektivů. Prosíme o využívání informací z elektronické žákovské knížky, i když do konce tohoto školního roku jsou souběžně známky zapisovány i do klasické papírové žákovské knížky. Celá příručka k nahlédnutí zde.

Zimní výzdoba ŠD

Vloženo: 4.12.2016 | Autor: Lukáš Caha | Zobrazeno: 2x

Informace pro rodiče - šk.rok 2016/2017, ŠD

Vloženo: 25.8.2016 | Autor: Gabriela Částová | Zobrazeno: 168x

Ohlédnutí za šk. rokem 2015/2016, ŠD

Vloženo: 25.8.2016 | Autor: Lukáš Caha | Zobrazeno: 123x
Školní družina. Akce pořádané v minulém školním roce.

Celkem: 3 článků