Děkujeme všem sponzorům naší školy! Projekt Dětský cirkus Happy Kids podpořili: Jaroslav Zeman, senátor PČR, firma Šolc konstrukce s.r.o., pan Milan Pilát, pan Petr Štrojsa a firma STR.ANGEL s.r.o., dále firma SIZ s.r.o., CNC-Z s.r.o. a pan Petr Miček. Největším sponzorem naší školy byla paní MUDr. Zdeňka Dobiášová, bývalá žákyně hamrovské školy. Věnovala škole celkem 175 000 Kč. Za tento obnos škola pořídila spoustu pomůcek pro zlepšení výuky a pro mimoškolní činnost. Dalšími významnými sponzory jsou pan Břetislav Brůna, pan Zdeněk Vedral a pan Luděk Röschenthaler.

Děkujeme všem žákům a přátelům školy, kteří se v minulém školním roce zapojili do akce "Sbérejte víčka pro Davídka". Sbírka pokračuje, sběrné nádoby jsou umístěny v jednotlivých pavilonech. Prosíme nehazujte do sběrných nádob jiná víčka než od PET lahví.

Bazén je otevřen pro veřejnost každou středu od 16:00 do 19:00.  Vstupné: dospělí 30 Kč, děti a senioři 20 Kč.

Nestátní zdravotnické zařízení Fyzioterapie – Dita Sajnerová, DiS, vám nabízí kondičně – rehabilitační cvičení v bazénu při ZŠ Velké Hamry. Cvičení působí pozitivně na srdečně-cévní, dýchací a lymfatický systém, zlepšení imunity, udržení a zlepšení fyziologické kloubní pohyblivosti, snížení tělesné váhy, zvýšení svalové síly a vytrvalosti.

Vratky za obědy
8.8.2017

vzhledem k tomu, že došlo k chybě v systému správy ŠJ a bohužel vratky za nevyčerpané peníze za školní obědy byly vyplaceny na vaše účty ve výši loňského školního roku 2015/2016, tím vznilky rozdíly jak v přeplatcích, tak i nedoplatcích.

Žádáme rodiče zejména bývalých žáků, aby neoprávněně vyplacené peníze vrátili na účet školy. U ostatních žáků rozdíly v platbě řešte s vedoucí školní jídelny, která Vám sdělí, zda se jedná o přeplatek nebo nedoplatek.

Omlouváme se za komplikace a předem děkujeme za vstřícný postoj

Hezké prázdniny!
2.7.2017

Vedení školy přeje všem našim žákyním a žákům, kolegyním a kolegům krásné letní prázdniny plné nových zážitků. Zahájení nového školního roku je v pondělí 4. září 2017.

ORDINAČNÍ HODINY - MUDr. Jana Hniličková - Dětské středisko
19.12.2016

Ordinační hodiny platné od 1.1.2017 najdete na odkazu níže.

Doporučené knihy pod stromeček
1.12.2016

Zde Vám představujeme doporučená nakladatelství a projekty na podporu čtenářství pro žáky.Více nalaznete zde (záložka: „Vzdělávání žáků se speciálními potřebami“)

Opatření k výskytu vši dětské
7.10.2016

V souvislosti se zvýšeným výskytem vši dětské v Libereckém kraji i u nás ve škole prosím všechny rodiče, aby věnovali zvýšenou pozornost prevenci.

Podrobné informace a přesný postup, jak řešit situaci, naleznete v dokumentu, který je ke stažení zde a v sekci aktuality pro rodiče.

10.5.2016

Vážení rodiče, v současné době škola přechází na centrální správu dat v systému Bakaláři, který umožňuje mimo jiné i mnoho služeb pro rodiče. Celý systém bude zprovozněn v několika fázích. Jako první je funkční elektronická žákovská knížka. V tomto modulu můžete sledovat průběžnou klasifikaci vašeho dítěte. Rovněž je již nyní funkční přístup k plánu akcí školy, kde jsou i akce třídních kolektivů. Prosíme o využívání informací z elektronické žákovské knížky, i když do konce tohoto školního roku jsou souběžně známky zapisovány i do klasické papírové žákovské knížky. Celá příručka k nahlédnutí zde.

Návštěna žáků ŠD v HASIČSKÉ ZBROJNICI V TANVALDĚ

Vloženo: 21.5.2017 | Autor: Lukáš Caha | Zobrazeno: 48x
3. května 2017

ŠD vystoupila v Domově důchodců na Mezinárodní den žen

Vloženo: 16.4.2017 | Autor: Lukáš Caha | Zobrazeno: 68x
Školní družina navžtívila seniory v Domově důchodců na Mezinárodní den žen.

Karneval ve školní družině

Vloženo: 1.3.2017 | Autor: Lukáš Caha | Zobrazeno: 128x

Sportovní odpoledne ve školní družině

Vloženo: 1.3.2017 | Autor: Lukáš Caha | Zobrazeno: 125x

Vánoční besídka ŠD, 2016

Vloženo: 4.1.2017 | Autor: Lukáš Caha | Zobrazeno: 222x
Ve čtvrtek 22. prosince se uskutečnila vánoční besídka ve školní družině.

Přání Ježíškovi s rádiem Impuls, ŠD

Vloženo: 9.12.2016 | Autor: Lukáš Caha | Zobrazeno: 147x

Mikulášská nadílka v ŠD

Vloženo: 9.12.2016 | Autor: Lukáš Caha | Zobrazeno: 123x

Ohlédnutí za šk. rokem 2015/2016, ŠD

Vloženo: 25.8.2016 | Autor: Lukáš Caha | Zobrazeno: 433x
Školní družina. Akce pořádané v minulém školním roce.

Celkem: 9 článků