Webinář pro rodiče - Chyba, nebo příležitost ke zlepšení?

Vloženo: 28.11.2021 | Autor: Zdeňka Juklová | Zobrazeno: 70x
Další nabídka pro rodiče našich žáků - webinář Chyba, nebo příležitost ke zlepšení? Koná se 8. prosince od 17 hodin. Více informací v článku.

Škola díky zapojení do projetu Ptototýpci (rozvoj kreativního myšlení) může nabídnout rodičům našich žáků zajímavý webinář, který nabízí Unie rodičů v rámci cyklu Rodiče v obraze.

Jedná se o zcela unikátní příležitost potkat se s chybou a renomovanými lektorkami Janou Stejskalovou a Hanku Žežulovou z JOBu. Webinář Chyba, nebo příležitost ke zlepšení? proběhne 8. prosince od 17:00.

A jaké okruhy lektorky projdou?

• Jak se cítíme, když uděláme chybu?

• Jak reagujeme na chyby svých dětí a jak jim můžeme pomoci, aby se díky chybám dále učily?

• Chyba jako vítaný společník v procesu učení.

Pozvánka s odkazem na registraci. Webinář je pro účastníky zdarma.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.