Vloženo: 23.11.2022 | Autor: Smola | Zobrazeno: 104x
Vážení rodiče, zákonní zástupci, informujeme vás o konání třídních schůzek, které proběhnou ve Velkých Hamrech 29. 11. 2022 pro 2. stupeň ZŠ od 16:00. Na 1. stupni proběhnou třídní schůzky formou triád po dohodě s třídními učiteli. V rámci třídních schůzek proběhnou volby zástupců nezletilých žáků do školské rady. Bližší informace k jednotlivým schůzkám obdržíte od třídních učitelů. Těšíme se na setkání!!!

Zdroj obrázku: https://www.flickr.com/photos/96191911@N00/6510330617