Sběr papíru - výsledky

Vloženo: 1.6.2023 | Autor: Kateřina Mannová | Zobrazeno: 92x
Sběr starého papíru a následné vyhlašování vítězů sběrové soutěže je v naší škole již tradicí. Dohromady na podzim a na jaře se nám podařilo nasbírat přes 6 tun starého papíru, který bude opět využit.

V tomto školním roce byly nejpilnějšími třídy 4.A s průměrem přes 48 kg na žáka a na 2.stupni třída 9.B s průměrem přes 61 kg na žáka.

Mezi jednotlivci se umístili:

na 1. místě Veronika Tomášová z 5.B se 403 kg

na 2. místě sourozenci Jakub (2.M) a Eliška Schovánkovi (7.A) s 355,5 kg za každého

na 3. místě Vít Cepmírek z 6.B s 245 kg

Vítězům gratulujeme a věříme, že jim drobné odměny udělaly radost.

Příští školní rok se jistě do sběru starého papíru zapojí spousta z vás.:-)