Město Velké Hamry http://www.velke-hamry.cz/ 

Liberecký kraj  http://www.kraj-lbc.cz/ 

MŠMT http://www.msmt.cz/

 

Aplikace: testy, procvičování 

www.proskoly.cz 

https://www.vcelka.cz/cs/

 

Odkazy
Kotva

Děkujeme všem sponzorům naší školy a vážíme si jejich podpory!

Aktivity školy podpořili:

firma Technosklo Držkov, firma SOLIA, spol. s r.o., Jan Mašek - pekařství,  Jaroslav Tomáš -Řeznictví - uzenářství, Sbor dobrovolných hasičů Černá říčka, Jaroslav Zeman - Detoa, firma Šolc konstrukce s.r.o., pan Milan Pilát, pan Petr Štrojsa a firma STR.ANGEL s.r.o., SIZ s.r.o., CNC-Z s.r.o. pan Petr Miček, paní D. SedláčkováMUDr. Zdeňka  Dobiášová, pan Břetislav Brůna, pan Zdeněk Vedral, pan Luděk Röschenthaler, paní MUDr. Hýsková.

Sponzoři

Bazén pro veřejnost

Bazén je otevřen pro veřejnost každou středu od 16:00 do 19:00 v období ŘÍJEN - KVĚTEN.  

Vstupné: dospělí 30 Kč, děti 20 Kč.

 

Kondičně – rehabilitační cvičení ve školním bazénu

     Nestátní zdravotnické zařízení Fyzioterapie – Eva Čermáková, vám nabízí kondičně – rehabilitační cvičení v bazénu při ZŠ Velké Hamry. Cvičení působí pozitivně na srdečně-cévní, dýchací a lymfatický systém, zlepšení imunity, udržení a zlepšení fyziologické kloubní pohyblivosti, snížení tělesné váhy, zvýšení svalové síly a vytrvalosti. Kontaktní informace: tel. 721 004 108, cermakova.fyzio@gmail.com.

     • Každou středu mezi 18. a 19. hodinou

     • délka cvičení: 45 minut.

     • Počet cvičících: max. 15 dospělých

     • Cena cvičení: 50 Kč/osoba + vstupné do bazénu

 

Pronájem sportovišť

Nabízíme jednorázový i pravidelný pronájem malé i velké tělocvičny a bazénu. Vzhledem k zájmu je třeba termíny dohodnout s předstihem telefonicky nebo osobně v kanceláři školy na tel. 777 914 021

 Ceny pronájmu:

  • Malá tělocvična (gymnastická)      200 Kč/hod 
  • Velká tělocvična (míčové hry)    200 Kč/hod
  • Bazén     600 Kč/hod
Pro veřejnost
Projekt Společné vzdělávání
 
 
Aktuality
Odběr obědů ve školní jídelně od 14.10.
13.10.2020

Zveřejňujeme aktuální nformace ke školnímu stravování. Žáci mají nárok na odběr obědů ve školní jídelně i v době distanční výuky. Podle pokynů žáci a zaměstnanci školy mohou konzumovat jídlo v jídelně. Rovněž je možné vyzvednout jídla do vlastní nádoby, např. rodiče pro více dětí najednou.
Dnes na další dny všechny děti odhlásíme z odběru. 

Rodiče, kteří mají zájem, aby se žáci stravovali ve školní jídelně, nebo si chtějí odnést jídlo domů, se musí znovu přihlásit. Výdej obědů bude mezi 13 - 14:15 hodinou.

 
Cizí strávníci nemohou konzumovat jídlo ve školní jídelně, mohou si ho však odnést ve vlastních nádobách.

Děkujeme za pochopení

vedení školy

Zajištění výuky pro žáky, kde rodiče jsou zaměstnáni v IZS
13.10.2020

Vláda ČR nařídila krajům určit školu, která bude zajišťovat dohled a výuku pro děti a žáky od 3 -10 let, jejichž rodiče pracují v IZS. Škola pro naši spádovou oblast nebyla zatím určena. Informaci zveřejníme ihned, jak ji získáme.

Děkujeme za trpělivost

vedení školy

Vyšel Zpravodaj školy č.1 2020/2021
25.9.2020

Přinášíme nové číslo občasníku - Zpravodaje ZŠ, ve kterém přinášíme aktuální informace ze života školy a další informace pro širokou veřejnost. Ke stažení Zpravodaj č.1  (Velikost: 1.47 MB)

Změny cen obědů od září 2020
1.9.2020

S ohledem na zdražování vstupních potravin, zejména zeleniny, jsme nuceni upravit kalkulace našich obědů ve školní jídelně Velké Hamry 541 (velká škola). Děti od 7 do 10 let 27 Kč, děti od 11 do 14 let 30 Kč, starší děti 15 + 35 Kč. Cizí dospělí strávníci 67 Kč. Nové ceny jsou platné od září 2020.

Děkujeme za pochopení

Školní časopis - Školní drbna č. 9 (červen 2020)
23.6.2020

>>čtěte zde<< (Velikost: 2.26 MB)

ŠKOLNÍ DRBNA Č. 8
16.4.2020

Nové číslo školního časopisu

(březen 2020)

>>zde<< (Velikost: 2.59 MB)

Využívejte aplikaci Včelka pro rozvoj nejen čtení
18.3.2020

Podporu při nastavování online cvičení v aplikaci Včelka poskytuje naše speciální pedagožka Mgr. Lenka Kořínková. Kontakty: lenka.korinkova@zsvelkehamry.cz a tel. 602411462. 

ŠKOLNÍ DRBNA Č. 7
21.1.2020

Nové číslo školního časopisu

(leden 2020)

klikněte na obrázek

(titulní stranu časopisu) 

Zpravodaj ZŠ a MŠ
16.12.2019

Vánoční číslo školniho občasníku týkajícího se vzdělávání na naší škole si můžete přečíst v příloze. 

Zpravodaj-zs-c1-12-19-20.pdf (Velikost: 610.53 kB)

ŠKOLNÍ DRBNA Č. 6
17.6.2019

Nové číslo školního časopisu

ke stažení zde (Velikost: 3.69 MB)

(červen 2019)

 
 
Mapa webu
A
A
A

Společné návštěvy škol

Vloženo: 26.1.2018 | Zobrazeno: 661x

Aktivita je zaměřená na společné aktivity se školami, odkud k nám přicházejí žáci do 5. nebo 6. ročníku nebo kam odcházejí naši žáci. Cílem je zajistit podmínky pro rozvoj spolupráce a tolerance a vzájemného poznávání dětí a plynulý přechod z jedné do druhé školy.

Společné setkání se studentkami SZŠ Liberec
První akce proběhla 9. ledna 2018, kdy se naši žáci 8. a 9. ročníků setkali se studentkami střední zdravotnické školy z Liberce, které pro ně připravili projektový den na téma poskytování první pomoci.

Více informací najdete ve školním časopise.

Sportovní den s žáky ZŠ a MŠ Velké Hamry II
Poslední den před velikonočními prázdninami žáci prvního stupně společně s dětmi z malotřídní školy ZŠ a MŠ Velké Hamry II prožili dopoledne plné sportu. Zároveň se měly možnost poznat děti, které spolu budou příští rok chodit do společné třídy. Neformálním způsobem se daří seznámit budoucí žáky naší školy jak s prostředím školy, novými učiteli, ale i spolužáky.

Dětský den se žáky ze ZŠ Plavy
V pátek 1. 6. se uskutečnila společná akce našich žáků s žáky ZŠ Plavy u příležitosti Dne dětí. Paní vychovatelky obou školních družin připravili pro děti bohatý program s řadou her a soutěží. Žáci měli možnost neformálně poznat své budoucí spolužáky, kteří přecházejí ze ZŠ Plavy do Velkých Hamrů a tím jim usnadnit přechod z jedné školy na druhou.

Poznáváme budoucí spolužáky ze ZŠ Plavy
7. června proběhl na naší škole společný den 5. ročníků z Velkých Hamrů a Plavů. Přivítali jsme devět žáků s paní učitelkou. Nejdříve jsme je provedli školou a zahráli si vybíjenou v tělocvičně. Potom jsme se rozdělili do dvou skupin, kdy si první skupina prohlédla v počítačové učebně internetové stránky naší školy s třídními akcemi a druhá skupina zhlédla prezentaci o Plavech a Velkých Hamrech. Pak se obě skupiny vyměnily. Následně po společné diskuzi a přestávce jsme všichni vyráběli krásnou papírovou květinu. Nakonec jsme ve čtenářské dílně zpracovávali metodami RWCT téma myš.

Všem se společný den líbil, výborně jsme se pobavili, navázali jsme nová přátelství a již se těšíme s některými “Plaváky” do šestého ročníku.

Sportovní odpoledne se žáky ZŠ Plavy
19. června 2018 se uskutečnilo setkání žáků školních družin ze ZŠ Plavy a naší školy. Setkání proběhlo na ve sportovním pavilonu naší školy. Celé sportovní odpoledne bylo zaměřeno na společné sportování dětí, vzájemné poznávání a budování dobrých vztahů mezi budoucími spolužáky. Na organizaci akce se podíleli vychovatelky školní družiny a asistentky pedagoga a lektorka doučování. Kromě budování kamarádských vztahů se děti mohly i sportovně vyžít v různých sportovnícdisciplínách jak v tělocvičně, tak také ve školním bazénu.