Zápis do MŠ Hamrska

Vloženo: 29.4.2021 | Autor: Zdeňka Juklová | Zobrazeno: 1762x
Zápis do mateřské školy na Hamrskách proběhne v souvislosti mimořádnými opatřeními vlády distanční formou ve dnech 3. - 15. května 2021. Podrobnosti čtěte níže v článku...

V souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva proběhne organizace zápisu do mateřské školy Velké Hamry II – Hamrska  pro školní rok  2021/2022 následovně:

Termín zápisu: 3.5. 2021 - 11.5.2021

Zápis proběhne distanční formou.

Vyplněnou přihlášku je možné doručit následujícími způsoby:

1. do datové schránky školy,

2. e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem (nelze jen poslat prostý email, v tomto případě je nutné přijít do školy podepsat),

3. poštou, nebo vložením do schránky školy, zde uveďte prosím také kontaktní email, abychom vás mohli informovat o rozhodnutí.

4. osobně předáním v kanceláři školy (VH I)  nebo přímo ve škole na Hamrskách.

Přihláška musí obsahovat: vyplněný formulář, prostou kopii rodného listu, potvrzení o uskutečněném stanoveném pravidelném očkování, nebo potvrzení, že se ze zdravotních důvodů nemůže očkování účastnit.

Přednostní právo přijetí mají děti, které v následujícím roce absolvují povinné předškolní vzdělávání a mají trvalý pobyt ve Velkých Hamrech.
Mateřská škola nepřijímá děti mladší 3 let.
Dalším kriteriem jsou sourozenci ve mateřské nebo základní škole.
Jiná kriteria škola nevypisuje.

V případě vyššího počtu žadatelů, než je kapacita mateřské školy, bude rozhodnuto veřejným hlasováním do naplnění kapacity mateřské školy.

Použijte tento formulář: Formulář žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání (Velikost: 62.5 kB) (Velikost: 62.5 kB)