Město Velké Hamry http://www.velke-hamry.cz/ 

Liberecký kraj  http://www.kraj-lbc.cz/ 

MŠMT http://www.msmt.cz/

 

Aplikace: testy, procvičování 

www.proskoly.cz 

https://www.vcelka.cz/cs/

 

Odkazy
Kotva

Děkujeme všem sponzorům naší školy a vážíme si jejich podpory!

Aktivity školy podpořili:

firma Technosklo Držkov, firma SOLIA, spol. s r.o., Jan Mašek - pekařství,  Jaroslav Tomáš -Řeznictví - uzenářství, Sbor dobrovolných hasičů Černá říčka, Jaroslav Zeman - Detoa, firma Šolc konstrukce s.r.o., pan Milan Pilát, pan Petr Štrojsa a firma STR.ANGEL s.r.o., SIZ s.r.o., CNC-Z s.r.o. pan Petr Miček, paní D. SedláčkováMUDr. Zdeňka  Dobiášová, pan Břetislav Brůna, pan Zdeněk Vedral, pan Luděk Röschenthaler, paní MUDr. Hýsková.

Sponzoři

Bazén pro veřejnost

Bazén je otevřen pro veřejnost každou středu od 16:00 do 19:00 v období ŘÍJEN - KVĚTEN.  

Vstupné: dospělí 30 Kč, děti 20 Kč.

 

Kondičně – rehabilitační cvičení ve školním bazénu

     Nestátní zdravotnické zařízení Fyzioterapie – Eva Čermáková, vám nabízí kondičně – rehabilitační cvičení v bazénu při ZŠ Velké Hamry. Cvičení působí pozitivně na srdečně-cévní, dýchací a lymfatický systém, zlepšení imunity, udržení a zlepšení fyziologické kloubní pohyblivosti, snížení tělesné váhy, zvýšení svalové síly a vytrvalosti. Kontaktní informace: tel. 721 004 108, cermakova.fyzio@gmail.com.

     • Každou středu mezi 18. a 19. hodinou

     • délka cvičení: 45 minut.

     • Počet cvičících: max. 15 dospělých

     • Cena cvičení: 50 Kč/osoba + vstupné do bazénu

 

Pronájem sportovišť

Nabízíme jednorázový i pravidelný pronájem malé i velké tělocvičny a bazénu. Vzhledem k zájmu je třeba termíny dohodnout s předstihem telefonicky nebo osobně v kanceláři školy na tel. 777 914 021

 Ceny pronájmu:

  • Malá tělocvična (gymnastická)      200 Kč/hod 
  • Velká tělocvična (míčové hry)    200 Kč/hod
  • Bazén     600 Kč/hod
Pro veřejnost
Aktuality
Přerušení provozu mateřské školy o hlavních prázdninách
3.6.2021

V souladu se školním řádem upozorňujeme na přerušení provozu mateřské školy na pracovišti Velké Hamry 212 (Hamrska) v době školních prázdnin, tj. od 1.7. do 31.8.2021. Tato skutečnost je projednána se zřizovatelem.

Přijetí k předškolnímu vzdělávání v MŠ Hamrska
17.5.2021

Ředitelka školy rozhodla o přijetí dětí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022. Přijati byli všichni uchazeči, kteří splňují podmínku věku tj. 3 roky k 1.9.2021.

Oznámení o rozhodnutí přijetí dětí k předškolnímu vzdělávání (Velikost: 440.12 kB)

Konec distanční výuky
14.5.2021

Od pondělí 17.5.2021 se vrací všichni žáci školy k prezenční výuce. Učí se dle stálých rozvrhů. Sledujte Bakaláře, může být změna v rozvrhu, která bude vždy v Bakalářích zaznamenána.

Obědy mají přihlášené žáci, kteří běžně na obědy chodí, změnu si musí každý nastavit sám.

vedení školy

 

Hygienické podmínky účasti žáků ve škole
12.4.2021

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že se objevily nepodložené informace, které se šíří mezi rodiči, upozorňujeme, že platí Opatření ředitelky uveřejněné na webu školy, tj. žáci při prezenční výuce mají mít zakrytá ústa a nos nejméně chirurgickou rouškou, popř. dětským respirátorem. Nejsou povoleny látkové roušky.

O případných změnách, které vždy vycházejí z nařízení Vlády ČR vás budeme včas informovat.

Zdeňka Juklová, ředitelka školy 

 

Aktualizace Teams - nové funkce
18.1.2021

Upozorňujeme, že prostředí Microsoft Teams má nové funkce, které umožní učitelům oživit distanční výuku o nové prvky. Je však nezbytně nutné, aby si každý žák udržoval aktuální verzi aplikace Teams a aktualizované zařízení (PC, tablet, popřípadě telefon, pokud ho k výuce používá). Bez těchto aktualizací může dojít k technickým problémům a tímto jim chceme předejít. Některé funkce v online verzi nejsou dostupné a proto doporučujeme pracovat v desktopové aplikaci Teams. O využívání nových funkcí vás budou informovat jednotliví učitelé.

Vyšlo nové číslo školního časopisu
26.12.2020

V rámci projektu Společné vzdělávání ve Velkých Hamrech tvoří žáci pod vedením pana učitele Mgr. Lukáše Cahy  školní časopis. Daří se to i v této nepříliš jednoduché době.  Právě vyšlo nejnovější číslo - čtěte  zde: Školní časopis (Velikost: 2.76 MB)

Vyšel Zpravodaj školy č.1 2020/2021
25.9.2020

Přinášíme nové číslo občasníku - Zpravodaje ZŠ, ve kterém přinášíme aktuální informace ze života školy a další informace pro širokou veřejnost. Ke stažení Zpravodaj č.1  (Velikost: 1.47 MB)

Změny cen obědů od září 2020
1.9.2020

S ohledem na zdražování vstupních potravin, zejména zeleniny, jsme nuceni upravit kalkulace našich obědů ve školní jídelně Velké Hamry 541 (velká škola). Děti od 7 do 10 let 27 Kč, děti od 11 do 14 let 30 Kč, starší děti 15 + 35 Kč. Cizí dospělí strávníci 67 Kč. Nové ceny jsou platné od září 2020.

Děkujeme za pochopení

Školní časopis - Školní drbna č. 9 (červen 2020)
23.6.2020

>>čtěte zde<< (Velikost: 2.26 MB)

ŠKOLNÍ DRBNA Č. 8
16.4.2020

Nové číslo školního časopisu

(březen 2020)

>>zde<< (Velikost: 2.59 MB)

Využívejte aplikaci Včelka pro rozvoj nejen čtení
18.3.2020

Podporu při nastavování online cvičení v aplikaci Včelka poskytuje naše speciální pedagožka Mgr. Lenka Kořínková. Kontakty: lenka.korinkova@zsvelkehamry.cz a tel. 602411462. 

ŠKOLNÍ DRBNA Č. 7
21.1.2020

Nové číslo školního časopisu

(leden 2020)

klikněte na obrázek

(titulní stranu časopisu) 

Zpravodaj ZŠ a MŠ
16.12.2019

Vánoční číslo školniho občasníku týkajícího se vzdělávání na naší škole si můžete přečíst v příloze. 

Zpravodaj-zs-c1-12-19-20.pdf (Velikost: 610.53 kB)

ŠKOLNÍ DRBNA Č. 6
17.6.2019

Nové číslo školního časopisu

ke stažení zde (Velikost: 3.69 MB)

(červen 2019)

 
 
Mapa webu
A
A
A

Nepodceňujme prevenci - bezpečné chování na internetu

Vloženo: 8.5.2021 | Zobrazeno: 53x
Dnešní díl věnovaný bezpečnosti na internetu bude věnován prevenci před zneužíváním dětí na internetu. Navazujeme na aktivity z minulých let, kdy proběhlo několik besed na toto téma. S ohledem na omezené možnosti pořádat besedy volíme tuto cestu přenosu informací. 
V této době se všichni pohybujeme na internetu v daleko větším rozsahu, proto si připomeneme postupně některé zásady a rady.

Aktuální nabídka:
10. 5. MOJE DÍTĚ a virtuální sítě – Interaktivní webinář pro rodiče s hranými scénkami o nebezpečích virtuálního světa pod vedením Petra Šmída a Michaela Ksandra (Přihlášení prostřednictvím online formuláře do 9. 5. 2021)

Zajímá tě, jaké dopady nevhodné chování může mít? Zajímá tě, jak se správně chovat, aby riziko bylo co nejmenší? Pak čti dál ...

V době omezení využíváme všichni mnohem více online prostředí ke komunikaci a také k vytváření vztahů. Nesmíme zapomínat, že online prostředí nám může mnoho pomoci, ale má také svá rizika. Vše co jednou do online prostředí "vypustíme" tam už je a žije si svým životem. Musíme být tedy ve svém chování opatrní.  Je potřeba  se vzdělávat a chránit se před hrozbami online prostředí. Nesmíme se bát vyhledat případnou pomoc a nebát se hovořit o svých kontaktech na sociálních sítích se svými rodiči, popřípadě s jinými dospělími, které známe a důvěřujeme jim.

Rady pro děti:

Jsi oběť? Řekni si o pomoc. Nahlaš to!  

Základní pravidla, která doporučuje Interpol i Policie ČR platí nejen, když už tě někdo vydírá, ale již v počátcích nátlaku. Nebezpečné obsahy jsou zejména fotografie a osobní údaje. Osobní a intimní fotografie neposkytujme ani osobám, které známe, mohou být v budoucny kdykoliv zneužity!

  1. Už nic dalšího nesdílej, nic neplať.
  2. Vyhledej pomoc. Nejsi sám.
  3. Uchovej si důkazy. Nic nevymaž.
  4. Přestaň komunikovat. Odstav dotyčnou osobu.
  5. Oznam to na policii!


Více informací pro děti i jejich rodiče najdete v dokumentu ŘEKNI NE!  (Velikost: 1.14 MB) sexuálnímu nátlaku a vydírání. (Zdroj webové stránky Policie ČR)

Máš rád komiks? Tady je tip na zdroj informací i touto formou KOMIKS ŘEKNI NE!

(Velikost: 8.66 MB)Ve škole jsou také osoby, které ti mohou pomoci. Je to zejména metodička prevence paní učitelka Mgr. Tereza Dobiášová, na kterou se můžeš kdykoliv obrátit.  Pomoc ti poskytnou i všichni ostatní pedagogové. Můžeš využít i školní Schránky důvěry.

Zdroj informaci: https://www.policie.cz/clanek/zneuzivani-deti-na-internetu.aspx