Chyba K této položce menu není připojena žádná kategorie!

Zajištění pomůcek pro školní rok 2021/2022

Vloženo: 26.6.2021 | Autor: Zdeňka Juklová | Zobrazeno: 694x
Pro příští školní rok škola zajišťuje pomůcky centrálně. Pomůcky jsou již objednané. Jedná se o pracovní sešity, školní sešity, desky na portfolia a další pomůcky. Všichni žáci obdrží dané pomůcky hned v září 2021 společně s jejich výpisem a částkou k zaplacení. Pomůcky se tedy budou platit v průběhu měsíce září. Kdo bude žádat o platbu přes Úřad práce, čtěte pokyny dále v článku.

Ti rodiče, kteří chtějí žádat o platbu pomůcek přes Úřad Práce, postupují dle tohoto návodu:

1. musí nejdříve vyplnit formulář "Žádost o mimořádnou okamžitou pomoc"    - online formulář -https://www.mpsv.cz/web/cz/-/zadost-o-mimoradnou-okamzitou-pomoc
    2. řádně vyplněný, vytištěný a podepsaný formulářpřinést do školy k potvrzení (kancelář školy_ekonom) - až v září 2021!
    3. poté tento formulář podat na příslušném Úřadu práce Formulář, který nebude řádně vyplněn a podepsán _ škola bohužel nepotvrdí!
    1.