Pronájem školních prostor

Vloženo: 24.6.2021 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 277x

Škola má k dispozici prostory k pronájmu pro organizace, které poskytují služby v místě. Tím škola plní svou komunitní roli. Místní kluby pracující s mládeží mají pronájmy zdarma.

Pronájem sportovišť:

Malá tělocvična:   200 Kč/ hodinu

Velká tělocvična:   200 Kč/ hodinu

Bazén:   600 Kč/ hodinu

V případě potřeby může škola pronajmout i další prostory. Bližší informace získáte v sekretariátu školy.

Bazén pro veřejnost:

Bazén je otevřen pro veřejnost v době  od října do května každou středu 16:00- 18:00.

Nestátní zdravotnické zařízení Fyzioterapie – Eva Čermáková, vám nabízí kondičně – rehabilitační cvičení v bazénu při ZŠ Velké Hamry. Cvičení působí pozitivně na srdečně-cévní, dýchací a lymfatický systém, zlepšení imunity, udržení a zlepšení fyziologické kloubní pohyblivosti, snížení tělesné váhy, zvýšení svalové síly a vytrvalosti. Kontaktní informace: tel. 721 004 108, cermakova.fyzio@gmail.com.