Sponzoři školy

Vloženo: 24.6.2021 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 38x

Škola je primárně financována ze dvou hlavních zdrojů, ze státního rozpočtu - náklady na platy zaměstnanců školy a financování pomůcek pro vzdělávání. Druhým zdrojem je financování běžného provozu školy z rozpočtu zřizovatele města Velké Hamry.

Dále škola využívá dotační programy krajské, celostátní i z ESF.

Díky našim sponzorům můžeme financovat i další činnosti. Jsou to zejména aktivity, které dále podporují vzdělávání a volnočasovou činnost našich žáků. Dále z těchto zdrojů vylepšujeme školní prostředí a umožňujeme žákům účast na akcích, které by byli pro řadu z nich finančně nedostupné.

Moc děkujeme a vážíme si podpory, kterou naší škole poskytujete!

Naši sponzoři:

pan Žák, firma Technosklo Držkov, firma SOLIA, spol. s r.o., Jan Mašek - pekařství,  Jaroslav Tomáš -Řeznictví - uzenářství, Sbor dobrovolných hasičů Černá říčka, Jaroslav Zeman - Detoa, firma Šolc konstrukce s.r.o., pan Milan Pilát, pan Petr Štrojsa a firma STR.ANGEL s.r.o., SIZ s.r.o., CNC-Z s.r.o. pan Petr Miček, paní D. Sedláčková, MUDr. Zdeňka  Dobiášová, pan Břetislav Brůna, pan Zdeněk Vedral, pan Luděk Röschenthaler, paní MUDr. Hýsková.