Děkujeme všem sponzorům naší školy!

firma Technosklo Držkov, firma SOLIA, spol. s r.o., Jan Mašek - pekařství,  Jaroslav Tomáš -Řeznictví - uzenářství, Sbor dobrovolných hasičů Černá říčka, Jaroslav Zeman - senátor PČR, firma Šolc konstrukce s.r.o., pan Milan Pilát, pan Petr Štrojsa a firma STR.ANGEL s.r.o., SIZ s.r.o., CNC-Z s.r.o. pan Petr Miček, paní D. SedláčkováMUDr. Zdeňka  Dobiášová, pan Břetislav Brůna, pan Zdeněk Vedral, pan Luděk Röschenthaler.

Děkujeme všem žákům a přátelům školy, kteří se v minulém školním roce zapojili do akce "Sbírejte víčka pro Davídka". Sbírka pokračuje, sběrné nádoby jsou umístěny v jednotlivých pavilonech. Prosíme nehazujte do sběrných nádob jiná víčka než od PET lahví.

Akce školy

Rodičovská kavárna - kyberšikana

srdečně zveme na besedu s odborníkem na kyberšikanu na téma Jak ochránit své dítě před kyberšikanou dne 5. 12. 2018 od 16:30 v prostorách školy. Více na plakátku zde (Velikost: 464.65 kB)

Kroužek pro žáky 2. stupně - Diskuzní klub III
12.11.2018

Vážení rodiče a žáci,

škola nabízí ještě volná místa v kroužku Diskuzní klub III pro žáky 2. stupně, který je zaměřen na rozvoj komunikačních a čtenářských dovedností. Je výbornou průpravou pro přijímací testy na střední školy a následné studium. Nejedná se o doučování. Žáci mají možnost ovlivnit témata, kterými se zabývají. Kroužek vede pan učitel Mgr. Lukáš Caha, každou středu od 14:00.

Ředitelské volno
8.11.2018

Vážení rodiče a žáci,

ve dnech 3. a 4. ledna 2019 vyhlašuji ředitelské volno pro žáky školy. Nástup do školy po vánočních prázdninách bude v pondělí 7.1.2019.

Nově zrekonstruovaná tělocvična
4.11.2018

Vážení,

upozorňujeme všechny žáky, jejich rodiče a sportovce, kteří budou využívat velkou tělocvičnu, že  v těchto dnech se dokončuje její rekonstrukce. Tělocvična získala zejména nové osvětlení a podlahu.

Do tělocvičny je možné chodit pouze s obuví, která je určena pro sálové sporty nebo cvičební obuví s bílou podrážkou.

Doporučujeme všem, aby si ověřili, zda jejich obuv nezanechává na podlaze stopy. Vzorek lina je k dispozi před vchodem do tělocvičny.

Vyšetření profesní orientace _ žáci 8.- 9.tříd
22.10.2018

PPP v Jablonci nad Nisou nabízí vyšetření profesní orientace pro žáky 8. - 9.tříd ZŠ.

Objednávat se můžete:

- kdykoliv emailem: poradna@pppjbc.cz

- telefonicky v pracovní dny PPP na číslech 602 102 833 nebo 777 357 239

Profesní vyšetření je bezplatná služba.

Termín podání přihlášky na SŠ

Termín podání přihlášky na SŠ u oborů s talentovou zkouškou je 30.11.2018.

Přihlášky se týkají uměleckoprůmyslových škol a sportovních gymnázií

V případě potřeby kontaktujte výchovného poradce - Mgr.Aranu Šourkovou.

E-mail: arana.sourkova@zsvelkehamry.cz

ZŠ a MŠ Velké Hamry.

Nabídka zájmových kroužků pro školní rok 2018/2019
17.9.2018

Aktuální nabídku zájmových kroužků najdete na níže uvedených odkazech.

Realize kroužku - od října 2018.

Nabídka kroužků bude průbězně aktualizovaná.

Nabídka I.st. 2018_2019 (Velikost: neznámá)

Nabídka II.st. 2018_2019 (Velikost: neznámá)

Školní časopis
30.4.2018

Chystáme pro vás 3. číslo školního časopisu. První a druhé číslo je k dispozici v rubrice Společné vzdělávání - Volnočasové aktivity a na těchto odkazech:

1. číslo Školní drbna (Velikost: 4.04 MB)

2. číslo Školní drbna (Velikost: 2.73 MB)

3. číslo Školní drbna (Velikost: 2.24 MB)

Školní drbna -Speciál - Máme rádi zvířata (Velikost: 3.35 MB)

Vloženo: 6.9.2018 | Zobrazeno: 64x
Pravidelný sběr starého papíru letos proběhl 25.9.2018

Vloženo: 26.6.2018 | Zobrazeno: 137x
Žáci pod vedením pana učitele Mgr. Romana Gašici realizovali dlouhodobý projekt, který vyvrcholil 26. 10. 2018 vysazením lípy republiky před hlavním pavilonem školy. Celý projekt byl zacílen na připomenutí stého výročí založení Československa.

Vloženo: 26.6.2018 | Zobrazeno: 100x
Žáci 2. ročníku pod vedením svých učitelů Mgr. Veroniky Gašicové a Mgr. Romana Gašici vyjíždějí na badatelský pobyt v krásné přírodě CHKO Kokořínsko. V průběhu tří dní budou společně poznávat přírodní krásy, pamětihodnosti a přírodu v okolí Mělníka. Čeká je mnoho zajímavých aktivit a společných zážitků a poznání. Celý projekt se mohl uskutečnit jen díky důkladné přípravě učitelů a finanční podpoře dárců a podporovatelů školy. Tento projekt podpořili: Jan Mašek – pekařství, firma Solia, spol. s r.o.(pan M. Štumpf), Josef Tomáš- Řeznictví uzenářství Velké Hamry. Za finanční dary v celkové hodnotě 18 400 Kč a projevenou důvěru jejich učitelům děkujeme!

Ve středu 20. června 2018 školní družina navštívila fotbalový oddíl TJ Velké Hamry, který pro žáky na fotbalovém hřišti připravil celkem osm stanovišť. Žáci si vyzkoušeli různé obratnostní, rychlostní a zábavné disciplíny.

V úterý 19. června 2018 se konalo odpoledne plné vodních her a soutěží ve školní tělocvičně. Akce proběhla ve spolupráci se školní družinou Plavy.

Celkem: 41 článků