Důležité informace

ZŠ Hamrska: 777 914 025
Pozvánka na vánoční koncert
01.12.2022
Přijměte srdečné pozvání na akci, která se bude konat na Hamrskách 15. 12. 2022. Bližší informace naleznete na plakátku.
Burza knih
22.11.2022
Vážení rodiče, pokud máte doma soudobé nevyužité a přečtené knihy pro děti a mládež v zachovalém stavu a chcete-li je darovat, přineste je prosím s sebou na třídní schůzky, kde je předejte třídním učitelům. Zároveň mohou žáci nosit knihy průběžně třídním učitelům do 12.12. Chceme uspořádat před Vánocemi ve škole prodejní burzu knih. Tato akce je určena na podporu čtenářství v naší škole. Finanční výtěžek bude určen na nákup nových knih do žákovské knihovny. Děkujeme za spolupráci.
Pozvání na zahájení adventu
25.11.2022
Všechny srdečně zveme na akci k zahájení adventu, bližší informace dále na plakátku. Škola se zapojila při výzdobě sokolovny a městského úřadu. Děti z družiny a ze třídy pana učitele Gašici vyrobily výzdobu a paní vychovatelky Gabriela Částová a Věra Pekelská zajistily instalaci výrobků. Přijďte se podívat a užít si společné sváteční chvíle!
23.11.2022
Vážení rodiče, zákonní zástupci, informujeme vás o konání třídních schůzek, které proběhnou ve Velkých Hamrech 29. 11. 2022 pro 2. stupeň ZŠ od 16:00. Na 1. stupni proběhnou třídní schůzky formou triád po dohodě s třídními učiteli. V rámci třídních schůzek proběhnou volby zástupců nezletilých žáků do školské rady. Bližší informace k jednotlivým schůzkám obdržíte od třídních učitelů. Těšíme se na setkání!!!
Cestovatelská přednáška
30.11.2022
V pátek dne 25. listopadu navštívil naši školu minimalista a zjednodušovatel – Patrik Zouhar. Tématem bylo, jak cestovat chytře, levně a hlavně nalehko.
Exkurze do Pekárny Jan Mašek
29.11.2022
Žáci navštívili firmu Pekařství Jan Mašek na Smržovce. Na začátku exkurze byli seznámeni s povoláním pekaře/ky.
Děti z družiny vyrábějí keramické domečky
25.11.2022
Také děti z družiny využily školní řemeslnou dílnu a vytvářely vánoční domečky. V galerii se podívejte, jak se jim dařilo.
Prvňáčci na exkurzi
24.11.2022
Prvňáčci vyrazili na svoji první exkurzi na stanici Hasičského záchranného sboru v Tanvaldě. Cestu vlakem zvládli hladce a natěšeni vstoupili do budovy HZS. Byli přivítáni velitelem družstva a sloužící směnou A. Nejdříve si vyslechli vše o povolání hasičů, o jejich práci a vybavení, o pravidlech jejich výjezdů k požárům, haváriím.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.