Důležité informace

ZŠ Hamrska: 777 914 025
Ředitel školy
15.08.2022
Vážení rodiče, zákonní zástupci, žáci, dovolte se mi krátce představit. Jmenuji se Martin Smola a od 1. 8. 2022 jsem v pozici ředitele školy. Přicházím z nedalekého Železného Brodu, profesně ze Střední uměleckoprůmyslové školy sklářské, kde jsem pracoval v pozici zástupce ředitele. Respektuji nastavení základní a mateřské školy a sdílím hodnoty, ke kterým škola žáky vede.
Nový školní vzdělávací program
02.08.2022
Základní škola v souladu se změnami rámcového vzdělávacího programu revidovala svůj školní vzdělávací program. Více dále v článku...
Hezké prázdniny
30.06.2022
Přejeme všem žákům, kolegům a zaměstnancům hezké letní prázdniny. Nástup do školy je ve čtvrtek 1. září 2022. Krásné léto přeje vedení školy
Provoz školy o letních prázdninách
30.06.2022
Od 1. 7. do 8. 8. 2022 jsou kanceláře školy uzavřené. Zaměstnanci čerpají dovolenou. V případě naléhavých situací využívejte e-mail školy, ozveme se, co nejdříve.
Vodák
04.07.2022
Níže si přečtěte, jak probíhal "vodák", a to souhrnně v článku od pana učitele Davida Lejska:-)
NOVÉ číslo školního časopisu!!!
02.07.2022
Ještě teplé vydání školního časopisu si můžete přečíst níže. Časopis vzniká v kroužku, který vede pan učitel Lukáš Caha a od září se budeme těšit na další:-) Příjemné čtení a krásné prázdniny!
Slavnostní předávání vysvědčení žákům 9. ročníků
01.07.2022
Dne 30. 6. byl poslední školní den na naší základní škole pro naše deváťáky, kteří se loučili se svými učiteli, spolužáky a na městském úřadě jim bylo slavnostně předáno závěrečné vysvědčení za účasti pana starosty, paní ředitelky, rodičů a dalších rodinných příslušníků, učitelů a spolužáků. Přejeme deváťákům štěstí, pohodu, zdraví a aby našli v životě spokojenost v práci i partnerských životech! Mějte se krásně!
Závěrečný týden na Hamrskách
01.07.2022
Školáci z malotřídky se se školním rokem v posledním týdnu rozloučili buřtováním na Muchově, malou oslavou a předáním zasloužených krásných vysvědčení.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.