Důležité informace

ZŠ Hamrska: 777 914 025
Doučování žáků
21.09.2022
S novým školním rokem se opět rozběhl systém doučování pro všechny žáky ve všech třídách na naší škole, a to zdarma díky projektu SVVH II. Doučujeme žáky na 1. stupni, a to zejména jako prevenci před školním neúspěchem. Pro žáky na 2. stupni doučujeme např. matematiku pro sedmáky, osmáky a vycházející žáky v devátých ročnících (paní D. Přeučilová), dále český jazyk, anglický jazyk, fyziku, případně další předměty. Pokud by Vaše dítě mělo zájem, prosíme, ať se obrátí na paní učitelku Veroniku Patočkovou, případně na třídního učitele nebo vyučujícího předmětu. Následně dojde k domluvení doučování s lektorem doučování. Děkujeme za spolupráci.
Kroužky pro školní rok 2022/2023
20.09.2022
V nabídce níže si žáci mohou volit z velkého množství kroužků, které naše škola nabízí zdarma (pouze u výtvarných kroužků je poplatek za materiál, žáci si výrobky odnášejí domů). Na 1. stupni žáci nahlašují svůj zájem o kroužek třídním učitelkám a učiteli a na 2. stupni přímo lektorovi kroužku, případně třídním učitelům. Zahajujeme kroužky v týdnu od 3. 10. 2022 (pokud lektor neurčí jinak). Věříme, že si každý žák vybere a těšíme se na vás!
CIRKUS HAPPY KIDS
20.09.2022
Vážení příznivci školy, ve dnech 4. - 9. září 2022 se škola zúčastnila projektu Cirkus Happy Kids. Moc nás to bavilo a moc jsme si to užili. Na připomínku tohoto nezapomenutelného týdne vzniklo krátké video, které můžete shlédnout na následující adrese: https://youtu.be/5I_ZQDCgSrM Enjoy:)
Plavání se školní družinou
14.09.2022
Plavání se školní družinou se koná každé úterý od 13:45 - 15:00 hodin. Je to kroužek nezávazný, nepřítomnost není nutné omlouvat. Povinná výbava: plavky, ručník, pro dívky koupací čepice a gumičky na vlasy. Bližší informace podá G. Částová.
Adaptační kurz - 2. a 3. den
28.09.2022
Adaptační pobytový kurz jsme úspěšně završili v úterý 27. 9. v odpoledních hodinách. Co jsme společně prožili? Druhý den přijely paní etopedky a společně jsme si povídali o tom, jak respektovat odlišnosti druhých lidí a jak je důležité nehodnotit člověka na první dojem a mnoho dalšího. Z dalších aktivit vybíráme např. vytváření sítí pro paní učitelky třídní, kterou žáci drželi tak pevně, že si do nich paní učitelky lehly a sít je udržela. Dále jsme měli večerní diskotéku, hráli si v lese, stavěli domky, povídali si, psali, tvořili (píšťalky a náramky), trochu jsme se také společně báli a učili se společně vycházet. Někteří si našli nové kamarády:-) Děkujeme všem účastníkům adapťáku, panu Petru Jandusovi a celému personálu z Penzionu Lumka v Zásadě a Městu Velké Hamry nejen za finanční podporu, ale také za zajištění odvozu hasičským vozem!
Pohár běžce Tanvaldu
27.09.2022
Naše škola se již tradičně zapojila do celoroční sportovní akce Pohár běžce Tanvaldu. Zahájení tohoto seriálu závodů proběhlo 23. 9. 2022, a to PŘESPOLNÍM BĚHEM V TANVALDĚ. Reprezentanti naší školy zaznamenali první úspěchy.
Adaptační pobytový kurz pro 6. ročníky
25.09.2022
Dnes 25. 9. jsme zahájili "adapťák" pro žáky obou šestých ročníků v penzionu Lumka v Zásadě. Tento kurz potrvá do úterý 27. 9. První den je za námi a v galerii si můžete prohlédnout několik momentek z toho, co jsme společně prožili. Nejprve jsme se seznámili s pravidly a organizací a po dobrém obědě jsme vyrazili na výlet na kozí farmu do nedalekého Pěnčína. Počasí nám přálo, tak jsme po večeři mohli absolvovat i stezku odvahy, které se zúčastnili všichni žáci. Děkujeme Městu Velké Hamry za příspěvek na tento pobyt!
Podzimní výlet dětí z malotřídky
23.09.2022
Naše malotřídka podnikla podzimní výlet na rozhlednu Světlý vrch u Albrechtic. Počasí přálo, výhledy parádní, všichni zvládli výstup i sestup na jedničku a našli jsme i houby. Více ve fotogalerii.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.