Důležité informace

ZŠ Hamrska: 777 914 025
Hezké prázdniny
30.06.2022
Přejeme všem žákům, kolegům a zaměstnancům hezké letní prázdniny. Nástup do školy je ve čtvrtek 1. září 2022. Krásné léto přeje vedení školy
Provoz školy o letních prázdninách
30.06.2022
Od 1. 7. do 8. 8. 2022 jsou kanceláře školy uzavřené. Zaměstnanci čerpají dovolenou. V případě naléhavých situací využívejte e-mail školy, ozveme se, co nejdříve.
Vysvědčení - co znamená
29.06.2022
Je za námi další školní rok - pro někoho první a pro někoho poslední na základní škole. Na naší škole podporujeme děti, aby byly zodpovědné, respektující a také v bezpečném prostředí. Často jsou pro nás inspirací plakátky z centra LOCIKA (https://www.centrumlocika.cz/). Děti 30. 6. přinesou domů svá vysvědčení - sdílíme plakátek, který může napomoci se zamyslet, co vysvědčení znamená... Přejeme Vám i dětem pohodové prázdniny, klid a vzájemné pochopení:-)
SRPŠ závěrečná schůze
29.06.2022
Dne 28. 6. proběhla závěrečná schůze organizační komise SRPŠ. Zápis si zobrazíte po rozkliknutí dále.
NOVÉ číslo školního časopisu!!!
02.07.2022
Ještě teplé vydání školního časopisu si můžete přečíst níže. Časopis vzniká v kroužku, který vede pan učitel Lukáš Caha a od září se budeme těšit na další:-) Příjemné čtení a krásné prázdniny!
Slavnostní předávání vysvědčení žákům 9. ročníků
01.07.2022
Dne 30. 6. byl poslední školní den na naší základní škole pro naše deváťáky, kteří se loučili se svými učiteli, spolužáky a na městském úřadě jim bylo slavnostně předáno závěrečné vysvědčení za účasti pana starosty, paní ředitelky, rodičů a dalších rodinných příslušníků, učitelů a spolužáků. Přejeme deváťákům štěstí, pohodu, zdraví a aby našli v životě spokojenost v práci i partnerských životech! Mějte se krásně!
Závěrečný týden na Hamrskách
01.07.2022
Školáci z malotřídky se se školním rokem v posledním týdnu rozloučili buřtováním na Muchově, malou oslavou a předáním zasloužených krásných vysvědčení.
Exkurze do Prahy
29.06.2022
V úterý dne 28. června 2022 se žáci 6. ročníku společně se svými vyučujícímu vydali na exkurzi do Prahy. Po příjezdu na Hlavní nádraží v Praze zůstali všichni stát s otevřenou pusou – tak velké nádraží ještě neviděli. Někteří žáci jeli poprvé metrem a moc se jim jízda líbila. Největší zážitek pro ně však byl dlouhý eskalátor.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.