Hledáme kolegu/kolegyni - učitele/učitelku s aprobací anglický jazyk /německý jazyk

Přivítáme do týmu pedagogů učitele/ učitelku cizích jazyků - angličtina / němčina. Nástup možný od 1. února 2022. Více informací níže v článku.

Nabízíme práci v kolektivu učitelů, kterým zaleží na dobrých vztazích uvnitř kolektivu i na vztahu s žáky a jejich rodiči. Jsme škola, která vnímá odlišnost každého dítěte a snažíme se ke každému přistupovat tak, aby se každý žák mohl rozvíjet podle svých možností a schopností. Společně pracujeme na tom, aby naše škola byla dobrou školou, kde každý může zažít svůj osobní i skupinový úspěch.

Výuka jazyků je organizována v malých skupinách žáků v počtu 12 - 17. Pro výuku jazyků máme k dispozici jazykovou laboratoř vybavenou žákovskými pracovišti s PC a programovým vybavením Robotel. (zaškolení je samozřejmostí)

Učitelům poskytuje škola podporu formou mentorinku, supervizí a sdílením s pedagogy, popřípadě formou kurzů DVPP.

Platové podmínky dle kvalifikace a platných platových tabulek pro pedagogické pracovníky.

Nástup možný v od 1. února 2022, nejpozději od 1. 9. 2022.

Bližší informace u ředitelky školy Ing. Zdeňky Juklové na telefonu 774 266 989 nebo emailem: zdenka.juklova@zsvelkehamry.cz popřípadě v rámci osobního setkání.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.