Podzimní setkání s rodiči

Vloženo: 23.10.2021 | Autor: Kateřina Mannová | Zobrazeno: 72x
Odpolední společná akce s vedením školy, učitelkami ze ZŠ i MŠ, žáky a jejich zákonnými zástupci proběhla ve čtvrtek 21.10. O podrobnostech čtěte dále v článku ....

Rodičům bylo představeno společné vystoupení dětí a žáků – podzimní pásmo básniček a říkanek, pohybových činností, písniček, hádanek, poučení o tradicích a rozdílech ve slavení podzimních svátků v anglosaském světě a u nás.

Bohužel kvůli velké nemocnosti chyběly některé děti, a tak je alespoň na dálku zdravíme a přejeme brzké uzdravení!

Na závěr vystoupení proběhlo rozloučení s paní učitelkou Veronikou Vitákovou, které vedení školy děkuje za celé její působení na Hamrskách a byla příležitost představit novou paní učitelku.

V druhé části jsme se sešli u občerstvení ve školní jídelně, kde jsme si pochutnali na úžasných koláčích a zákuscích, které napekly maminky dětí.

Moc jim děkujeme!