Kotva

Vítáme Vás

Žákovská knížka

E-jídelníček

SmartClass + student

SmartClass+ teacher

Office 365

Tisknout
Mapa webu

Aplikace VČELKA - soutěž!

Včelkotvůrce - i naši žáci se podílejí na grafické podobě své výukové aplikace. Čtěte dále v článku.

Na konci minulého školního roku zveřejnili tvůrci aplikace VČELKA výzvu Včelkotvůrce. Děti měly namalovat zvířátka podle své fantazie, která by mohla obohatit oblíbenou výukovou aplikaci. 

V komunitním centru se do malování děti pustily o prázdninách a nejlepší z jejich obrázků jsme Včelce zaslali. A šikovní grafici je opravdu zpracovali a my se s nimi již potkáváme v naší oblíbené výukové aplikaci! Sami se můžete přesvědčit, jak se to dětem povedlo. 

Tvůrci aplikace Včelka nám velice mile poděkovali a přišli s další výzvou pro děti naší školy. Tentokrát by uvítali obrázky zimních včelek, v rukavicích, čepicích a šálách. To by děti z našeho hornatého kraje mohly zvládnout, co říkáte? Tři nejlepší autory čeká odměna.  

Zapojit se mohou děti se svými učiteli ve škole, ale vyzýváme k tvorbě i šikovné děti s jejich rodiči! Obrázky můžete nosit do školy třídním učitelům nebo přímo speciální pedagožce Lence Kořínkové. Začít malovat můžete hned! 

Výuková aplikace Včelka dětem pomáhá už několik let při výuce čtením, a to pro děti velmi zábavnou formou. Pomocnou ruku nabídla i v období distanční výuky, kdy aplikaci na několik týdnů zpřístupnila všem dětem, učitelům i rodičům zcela zdarma. Během prosince bude aplikace rozšířena nově o matematiku. Více o aplikaci se dozvíte na www.vcelka.cz. Další informace o aplikaci a jejím využití ráda poskytne speciální pedagožka školy Mgr. Lenka Kořínková