Informace ke karanténě 6. ročníku

Vloženo: 24.11.2021 | Autor: Zdeňka Juklová | Zobrazeno: 93x
Informace k nařízené karanténě žáků 6.A a 6.B. Obědy jsou od zítřka automaticky odhlášené, pokud chcete jídlo odnést (žáci nárok mají) je nutné si oběd přihlásit. Podrobnosti o výuce čtěte dále v článku...

Počínaje 23. 11.  odcházejí žáci 6. A a 6.B po ukončení výuky do karantény.

Žáci, kteří 22. 11. byli nepřítomni - na ně se karanténa nevztahuje, pokračují v prezenční výuce.

Žáci, kteří mají dokončené očkování a nebo mají prokazatelně proděli covid v posledních 180 dnech - karanténa se na ně nevztahuje, pokračují v prezenční výuce.

Žáci, kteří absolvují PCR test s negativním výsledkem - karanténa jim končí 29.11, v úterý 30.11. nastupují k prezenční výuce, tj. do školy.

Žáci, kteří budou znát výsledekm PCR testu po 29.11 nastupují do školy ihned s negativním testem.

Žáci, kteří se nebudou testovat mají prodlouženou karanténu do 6.12., od 7.12 jsou všichni žáci zpět ve škole.

Distanční výuka bude probíhat dle aktuálního rovrhu prostřednictvím Teams, a to nejméně do 29.11., poté pokud bude více než 50% žáků v klaranténě.

V případě nejasností se můžete obrátit na vedení školy.