Přijaté děti k předškolnímu vzdělávání - MŠ 2022/23

Vloženo: 12.5.2022 | Autor: Zdeňka Juklová | Zobrazeno: 41x
Na základě přijatých žádostí a posouzení naplnění zadaných kritérií rozhodla ředitelka školy o přijetí dětí k předškolnímu vzdělávání v mateřské škole na Hamrskách. Seznam dle přidělených evidenčních čísel je uveden v článku níže...

Seznam dětí přijaktých k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2022/23 dle evidenčních čísel (Velikost: 329.16 kB)

Zákonní zástupci - rodiče dětí, u kterých nebylo splněno kritérium věku obdrží písemné rozhodnutí poštou.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.