Aktuální informace k 15. 11. 2023

Vloženo: 15.11.2023 | Autor: Smola | Zobrazeno: 190x
Informujeme o rozmístění tříd od pondělí 20. 11. 2023. Upozorňujeme, že dojde ke změně v rozmístění tříd od úterý 21. 11. 2023. Podrobné informace naleznete níže v textu.

V pondělí 20. 11. 2023 budou třídy rozmístěny následovně:

1.R  + 2.R ve školní družině, 3.R ve školní jídelně, 4.R v učebně Výtvarné výchovy, 5.A + 5.B ve školní družině, 6.A + 7. B + 8.A + 8.B + 9.A + 9.B ve svých kmenových třídách, 6.B v cvičné kuchyňce, 7.A v učebně fyziky.

Třídy 1.R, 2.R, 3.R, 5.A, 5.B využijí šatnu v budově ŠD. Ostatní třídy využijí šatny v hlavní budově - vstup možný pouze přes 2. stupeň.

Od úterý 21. 11. 2023 budou třídy rozmístěny následovně:

1.R  + 2.R + 3.R + 4.R + 5.A + 5.B ve svých kmenových třídách, 6.A v učebně hudební výchovy 1. stupeň, 8.A v učebně anglického jazyka 1. stupeň, 7.B + 8.B + 9.A + 9.B ve svých kmenových třídách, 6.B v jazykové učebně, 7.A v učebně Čtenářských dílen.

Všechny třídy využijí šatnu v hlavní budově - vstup možný pouze přes 1. stupeň.

Stravu nadále zajišťujeme dovozem z PRIMIREST Tanvald v Kulturním domě.

Další informace k aktuálnímu stavu zveřejníme na webu školy a přes Bakaláře Komens nejdéle 24. 11. 2023 do 15:00.

Jsme si vědomi, že změny situace ve škole způsobují komplikace a velice Vám děkuji za tolerantní přístup.

Zdroj: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Gebarsten_bolster_van_een_paardenkastanje_(Aesculus)_13-10-2022_(d.j.b.)_02.jpg