Rekonstrukce spojovacích krčků

Vloženo: 29.4.2024 | Autor: Smola | Zobrazeno: 145x
Informujeme Vás, že město Velké Hamry realizuje projekt přestavby spojovacích krčků naší školy. Investiční akce je plánována na 6 měsíců a začne v pátek 31. 5. 2024 příjezdem firmy LaP stavební s.r.o. a vymezením manipulačního a skladovacího prostoru (prostor antukového hřiště). Omezení provozu školy nastane od pondělí 3. 6. 2024. Do prázdnin se omezení bude týkat pouze přesunů mezi jednotlivými pavilony, které budou probíhat koordinovaně venkem po chodníku pod dohledem zaměstnanců školy. Škola bude mít do prázdnin přístupné všechny učebny. Více informací naleznete po rozkliknutí aktuality.

Přístupnost učeben po prázdninách v tuto chvíli není úplně jasná, nicméně se rozhodně počítá se zahájením školního roku v naší škole v pondělí 2. 9. 2024. Nejpozději v listopadu 2024 by měly být spojovací krčky kompletně zrenovované.
O průběhu prací a s nimi souvisejícími omezeními Vás budeme pravidelně informovat přes Bakaláře Komens a web školy sekce aktuality. V první fázi (do prázdnin) budou práce probíhat v krčcích mezi hlavní budovou a pavilonem U1, a v spojovacím krčku na U2 k tělocvičně. Staveniště bude označeno a odděleno od školou používaných částí bezpečnostním značením a ve vnitřních prostorách provizorními stěnami.
Třídní učitelé provedou ve čtvrtek 30. 6. 2024 či v pátek 31. 5. 2024 při hodině ESV poučení žáků a bezpečnostní proškolení žáků.
Případné dotazy k přestavbě krčků prosím směřujte na vedení školy.
Děkujeme Vám za pochopení a součinnost.

Martin Smola