Děkujeme všem sponzorům naší školy!

firma Technosklo Držkov, firma SOLIA, spol. s r.o., Jan Mašek - pekařství,  Jaroslav Tomáš -Řeznictví - uzenářství, Sbor dobrovolných hasičů Černá říčka, Jaroslav Zeman - senátor PČR, firma Šolc konstrukce s.r.o., pan Milan Pilát, pan Petr Štrojsa a firma STR.ANGEL s.r.o., SIZ s.r.o., CNC-Z s.r.o. pan Petr Miček, paní D. SedláčkováMUDr. Zdeňka  Dobiášová, pan Břetislav Brůna, pan Zdeněk Vedral, pan Luděk Röschenthaler.

Děkujeme všem žákům a přátelům školy, kteří se v minulém školním roce zapojili do akce "Sbírejte víčka pro Davídka". Sbírka pokračuje, sběrné nádoby jsou umístěny v jednotlivých pavilonech. Prosíme nehazujte do sběrných nádob jiná víčka než od PET lahví.

Projekt Společné vzdělávání

Školní družina - poplatek
18.1.2019

vybíráme poplatek za ŠD (leden - červen).

Částku 300 Kč uhraďte prosím do 15. 2. 2019.

Gabriela Částová, ŠD

Hledáme brigádníka
14.1.2019

Škola hledá na zimní období brigádníka na odklid sněhu před vchodem do budovy na Hamrskách. Jedná se pouze o přístup do školy, tj. schodiště. Úklid je nutné provádět tak, aby bylo shodiště upraveno ráno v 7 hodin. Pracovní doba dle povětrnostních podmínek. Zájemci se hlaste prosím buď ve škole na Hamrskách nebo v sekretariátu školy.

Vyhlášení soutěže Skokan roku
14.1.2019

Ředitelka školy vyhlašuje soutěž pro žáky SKOKAN ROKU. Vítězi se mohou stát žáci, kteří se v letošním školním roce nejvíce zlepšili ve výuce, znalostech nebo chování. Více Leták s informacemi soutěž Skokan roku (Velikost: 482.1 kB)

Školní drbna - 5. číslo
7.1.2019

Školní drbna - 5. číslo (Velikost: 1.74 MB)

Školní drbna - 4. číslo

Školní drbna - 4. číslo (Velikost: 2.9 MB)

Kroužek pro žáky 2. stupně - Diskuzní klub III
12.11.2018

Vážení rodiče a žáci,

škola nabízí ještě volná místa v kroužku Diskuzní klub III pro žáky 2. stupně, který je zaměřen na rozvoj komunikačních a čtenářských dovedností. Je výbornou průpravou pro přijímací testy na střední školy a následné studium. Nejedná se o doučování. Žáci mají možnost ovlivnit témata, kterými se zabývají. Kroužek vede pan učitel Mgr. Lukáš Caha, každou středu od 14:00.

Nově zrekonstruovaná tělocvična
4.11.2018

Vážení,

upozorňujeme všechny žáky, jejich rodiče a sportovce, kteří budou využívat velkou tělocvičnu, že  v těchto dnech se dokončuje její rekonstrukce. Tělocvična získala zejména nové osvětlení a podlahu.

Do tělocvičny je možné chodit pouze s obuví, která je určena pro sálové sporty nebo cvičební obuví s bílou podrážkou.

Doporučujeme všem, aby si ověřili, zda jejich obuv nezanechává na podlaze stopy. Vzorek lina je k dispozi před vchodem do tělocvičny.

Termín podání přihlášky na SŠ

Termín podání přihlášky na SŠ u oborů s talentovou zkouškou je 30.11.2018.

Přihlášky se týkají uměleckoprůmyslových škol a sportovních gymnázií

V případě potřeby kontaktujte výchovného poradce - Mgr.Aranu Šourkovou.

E-mail: arana.sourkova@zsvelkehamry.cz

ZŠ a MŠ Velké Hamry.

Nabídka zájmových kroužků pro školní rok 2018/2019
17.9.2018

Aktuální nabídku zájmových kroužků najdete na níže uvedených odkazech.

Realize kroužku - od října 2018.

Nabídka kroužků bude průbězně aktualizovaná.

Nabídka I.st. 2018_2019 (Velikost: neznámá)

Nabídka II.st. 2018_2019 (Velikost: neznámá)

Školní časopis
30.4.2018

Chystáme pro vás 3. číslo školního časopisu. První a druhé číslo je k dispozici v rubrice Společné vzdělávání - Volnočasové aktivity a na těchto odkazech:

1. číslo Školní drbna (Velikost: 4.04 MB)

2. číslo Školní drbna (Velikost: 2.73 MB)

3. číslo Školní drbna (Velikost: 2.24 MB)

Školní drbna -Speciál - Máme rádi zvířata (Velikost: 3.35 MB)

Motivační aktivity a kariérní poradenství

Vloženo: 26.1.2018 | Zobrazeno: 183x

Díky projektu zajišťujeme pro žáky zejména vyšších ročníků exkurze do závodů, na střední školy a na veletrhy vzdělávání.

V dubnu se žáci z 8. ročníku účastnili akce Živá knihovna řemesel. Tato aktivita byla realizována v rámci projektu a reportáž z ní od autorky žákyně, která se akce zúčastnila si můžete přečíst zde  (Velikost: 484.31 kB)