Projekt IROP - Odborné učebny v ZŠ Velké Hamry

Vloženo: 15.5.2018 | Zobrazeno: 1231x
je spolufinancován Evropskou unií. Díky tomuto projektu byla ve škole zajištěna bezbariérovost, konektivita, vybudovány 3 odborné učebny a upraveno školní atrium. Podrobnosti níže v článku.....

Projekt: Odborné učebny v ZŠ Velké Hamry
je spolufinancován Evropskou unií

Operační program:
Integrovaný regionální operační program

Registrační číslo projektu:CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_063/0003734

Příjemce dotace:Základní škola Velké Hamry, Školní 541 – příspěvková organizace

Výzva: 47. výzva – Infrastruktura základních škol SVL

Specifický cíl: SC 2.4 – Zvýšení kvality a dostupnosti infrastruktury pro vzdělávání a celoživotní učení

Celkové náklady:      8 379 185,00 Kč

Dotace:                     7 541 266,50 Kč

Stručný popis projektu

Předmětem projektu byla modernizace odborných učeben v ZŠ Velké Hamry, což vede ke zkvalitnění výuky odborných předmětů a ke zlepšení připravenosti žáků na budoucí studium, popřípadě k lepšímu budoucímu uplatnění na trhu práce. Modernizace se týkala jazykové laboratoře, odborné učebny přírodovědných předmětů a řemeslné dílny. V rámci projektu také došlo k zajištění konektivity školy a zajištění bezbariérového přístupu do modernizovaných učeben.

Doba realizace projektu byla do 30. 6. 2019.