Děkujeme všem sponzorům naší školy!

firma Technosklo Držkov, firma SOLIA, spol. s r.o., Jan Mašek - pekařství,  Jaroslav Tomáš -Řeznictví - uzenářství, Sbor dobrovolných hasičů Černá říčka, Jaroslav Zeman - senátor PČR, firma Šolc konstrukce s.r.o., pan Milan Pilát, pan Petr Štrojsa a firma STR.ANGEL s.r.o., SIZ s.r.o., CNC-Z s.r.o. pan Petr Miček, paní D. SedláčkováMUDr. Zdeňka  Dobiášová, pan Břetislav Brůna, pan Zdeněk Vedral, pan Luděk Röschenthaler.

Děkujeme všem žákům a přátelům školy, kteří se v minulém školním roce zapojili do akce "Sbírejte víčka pro Davídka". Sbírka pokračuje, sběrné nádoby jsou umístěny v jednotlivých pavilonech. Prosíme nehazujte do sběrných nádob jiná víčka než od PET lahví.

Rodičovská kavárna - kyberšikana

srdečně zveme na besedu s odborníkem na kyberšikanu na téma Jak ochránit své dítě před kyberšikanou dne 5. 12. 2018 od 16:30 v prostorách školy. Více na plakátku zde (Velikost: 464.65 kB)

Kroužek pro žáky 2. stupně - Diskuzní klub III
12.11.2018

Vážení rodiče a žáci,

škola nabízí ještě volná místa v kroužku Diskuzní klub III pro žáky 2. stupně, který je zaměřen na rozvoj komunikačních a čtenářských dovedností. Je výbornou průpravou pro přijímací testy na střední školy a následné studium. Nejedná se o doučování. Žáci mají možnost ovlivnit témata, kterými se zabývají. Kroužek vede pan učitel Mgr. Lukáš Caha, každou středu od 14:00.

Ředitelské volno
8.11.2018

Vážení rodiče a žáci,

ve dnech 3. a 4. ledna 2019 vyhlašuji ředitelské volno pro žáky školy. Nástup do školy po vánočních prázdninách bude v pondělí 7.1.2019.

Nově zrekonstruovaná tělocvična
4.11.2018

Vážení,

upozorňujeme všechny žáky, jejich rodiče a sportovce, kteří budou využívat velkou tělocvičnu, že  v těchto dnech se dokončuje její rekonstrukce. Tělocvična získala zejména nové osvětlení a podlahu.

Do tělocvičny je možné chodit pouze s obuví, která je určena pro sálové sporty nebo cvičební obuví s bílou podrážkou.

Doporučujeme všem, aby si ověřili, zda jejich obuv nezanechává na podlaze stopy. Vzorek lina je k dispozi před vchodem do tělocvičny.

Vyšetření profesní orientace _ žáci 8.- 9.tříd
22.10.2018

PPP v Jablonci nad Nisou nabízí vyšetření profesní orientace pro žáky 8. - 9.tříd ZŠ.

Objednávat se můžete:

- kdykoliv emailem: poradna@pppjbc.cz

- telefonicky v pracovní dny PPP na číslech 602 102 833 nebo 777 357 239

Profesní vyšetření je bezplatná služba.

Termín podání přihlášky na SŠ

Termín podání přihlášky na SŠ u oborů s talentovou zkouškou je 30.11.2018.

Přihlášky se týkají uměleckoprůmyslových škol a sportovních gymnázií

V případě potřeby kontaktujte výchovného poradce - Mgr.Aranu Šourkovou.

E-mail: arana.sourkova@zsvelkehamry.cz

ZŠ a MŠ Velké Hamry.

Nabídka zájmových kroužků pro školní rok 2018/2019
17.9.2018

Aktuální nabídku zájmových kroužků najdete na níže uvedených odkazech.

Realize kroužku - od října 2018.

Nabídka kroužků bude průbězně aktualizovaná.

Nabídka I.st. 2018_2019 (Velikost: neznámá)

Nabídka II.st. 2018_2019 (Velikost: neznámá)

Školní časopis
30.4.2018

Chystáme pro vás 3. číslo školního časopisu. První a druhé číslo je k dispozici v rubrice Společné vzdělávání - Volnočasové aktivity a na těchto odkazech:

1. číslo Školní drbna (Velikost: 4.04 MB)

2. číslo Školní drbna (Velikost: 2.73 MB)

3. číslo Školní drbna (Velikost: 2.24 MB)

Školní drbna -Speciál - Máme rádi zvířata (Velikost: 3.35 MB)

Dokumenty pro rodiče

Vloženo: 15.1.2018 | Zobrazeno: 1125x |

pokud žádáte vystavit potvrzení o docházce do školy Vašeho syna / Vaší dcery pro ÚP, prosím použijte přímo určený tiskopis ÚP - Potvrzení o studiu UP (Velikost: 92.37 kB).
Pokud žádáte ředitelství školy vystavit potvrzení, že Váš syn / Vaše dcera jsou žáky naší školy pro jiné účely, prosím použijte odkaz zde.    (Velikost: 38.19 kB)

Žádost o uvolnění žáka z vyučování na více než 2 dny (Velikost: 191.36 kB)

Žádost o povolení vzdělávání podle individuálního vzdělávacího plánu (Velikost: 187.62 kB)

Žádost o povolení pokračování v základním vzdělávání (Velikost: 186.25 kB)