Bezpečná škola

Vloženo: 12.9.2020 | Zobrazeno: 646x
Na naší škole klademe důraz na vytváření bezpečného prostředí, ve kterém se zlepšují vztahy a také učební výkony.

V rámci prvního týdne se žákům představili někteří členové školního poradenského pracoviště - školní psycholog Mgr. Tomáš Pauch, metodička prevence a sociální pedagožka Mgr. Tereza Dobiášová, speciální pedagožka Bc. Barbora Čapková a výchovná poradkyně Mgr. Kateřina Mannová. Strávili v 5. - 9. ročnících vždy jednu vyučovací hodinu, kdy se společně zamýšleli, co bezpečí ve škole znamená. Na plakátek, který představili členové ŠPP žákům, se můžete podívat Bezpečná škola_plakátek (Velikost: 675.81 kB). Dalším cílem bylo, aby každý žák školy věděl, jak postupovat, když má problémy, někdo mu ubližuje, je v nepohodě a potřebuje podporu. Jedna z novinek na naší škole je nově zřízená klidová místnost pro žáky, kteří potřebují chvilku relaxace a ticha.
Věříme, že nám společně bude ve škole dobře:-)