Děkujeme všem sponzorům naší školy a vážíme si jejich podpory!

firma Technosklo Držkov, firma SOLIA, spol. s r.o., Jan Mašek - pekařství,  Jaroslav Tomáš -Řeznictví - uzenářství, Sbor dobrovolných hasičů Černá říčka, Jaroslav Zeman - Detoa, firma Šolc konstrukce s.r.o., pan Milan Pilát, pan Petr Štrojsa a firma STR.ANGEL s.r.o., SIZ s.r.o., CNC-Z s.r.o. pan Petr Miček, paní D. SedláčkováMUDr. Zdeňka  Dobiášová, pan Břetislav Brůna, pan Zdeněk Vedral, pan Luděk Röschenthaler, paní MUDr. Hýsková.

Přerušení provozu mateřské školy o hlavních prázdninách
3.6.2021

V souladu se školním řádem upozorňujeme na přerušení provozu mateřské školy na pracovišti Velké Hamry 212 (Hamrska) v době školních prázdnin, tj. od 1.7. do 31.8.2021. Tato skutečnost je projednána se zřizovatelem.

Přijetí k předškolnímu vzdělávání v MŠ Hamrska
17.5.2021

Ředitelka školy rozhodla o přijetí dětí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022. Přijati byli všichni uchazeči, kteří splňují podmínku věku tj. 3 roky k 1.9.2021.

Oznámení o rozhodnutí přijetí dětí k předškolnímu vzdělávání (Velikost: 440.12 kB)

Konec distanční výuky
14.5.2021

Od pondělí 17.5.2021 se vrací všichni žáci školy k prezenční výuce. Učí se dle stálých rozvrhů. Sledujte Bakaláře, může být změna v rozvrhu, která bude vždy v Bakalářích zaznamenána.

Obědy mají přihlášené žáci, kteří běžně na obědy chodí, změnu si musí každý nastavit sám.

Hygienické podmínky účasti žáků ve škole
12.4.2021

vzhledem k tomu, že se objevily nepodložené informace, které se šíří mezi rodiči, upozorňujeme, že platí Opatření ředitelky uveřejněné na webu školy, tj. žáci při prezenční výuce mají mít zakrytá ústa a nos nejméně chirurgickou rouškou, popř. dětským respirátorem. Nejsou povoleny látkové roušky.

O případných změnách, které vždy vycházejí z nařízení Vlády ČR vás budeme včas informovat.

Zdeňka Juklová, ředitelka školy

Aktualizace Teams - nové funkce
18.1.2021

Upozorňujeme, že prostředí Microsoft Teams má nové funkce, které umožní učitelům oživit distanční výuku o nové prvky. Je však nezbytně nutné, aby si každý žák udržoval aktuální verzi aplikace Teams a aktualizované zařízení (PC, tablet, popřípadě telefon, pokud ho k výuce používá). Bez těchto aktualizací může dojít k technickým problémům a tímto jim chceme předejít. Některé funkce v online verzi nejsou dostupné a proto doporučujeme pracovat v desktopové aplikaci Teams. O využívání nových funkcí vás budou informovat jednotliví učitelé.

Vyšlo nové číslo školního časopisu
26.12.2020

V rámci projektu Společné vzdělávání ve Velkých Hamrech tvoří žáci pod vedením pana učitele Mgr. Lukáše Cahy  školní časopis. Daří se to i v této nepříliš jednoduché době.  Právě vyšlo nejnovější číslo - čtěte  zde: Školní časopis (Velikost: 2.76 MB)

Vyšel Zpravodaj školy č.1 2020/2021
25.9.2020

Přinášíme nové číslo občasníku - Zpravodaje ZŠ, ve kterém přinášíme aktuální informace ze života školy a další informace pro širokou veřejnost. Ke stažení Zpravodaj č.1  (Velikost: 1.47 MB)

Změny cen obědů od září 2020
1.9.2020

S ohledem na zdražování vstupních potravin, zejména zeleniny, jsme nuceni upravit kalkulace našich obědů ve školní jídelně Velké Hamry 541 (velká škola). Děti od 7 do 10 let 27 Kč, děti od 11 do 14 let 30 Kč, starší děti 15 + 35 Kč. Cizí dospělí strávníci 67 Kč. Nové ceny jsou platné od září 2020.

Školní časopis - Školní drbna č. 9 (červen 2020)
23.6.2020

>>čtěte zde<< (Velikost: 2.26 MB)

ŠKOLNÍ DRBNA Č. 8
16.4.2020

(březen 2020)

>>zde<< (Velikost: 2.59 MB)

Využívejte aplikaci Včelka pro rozvoj nejen čtení
18.3.2020

Podporu při nastavování online cvičení v aplikaci Včelka poskytuje naše speciální pedagožka Mgr. Lenka Kořínková. Kontakty: lenka.korinkova@zsvelkehamry.cz a tel. 602411462.

ŠKOLNÍ DRBNA Č. 7
21.1.2020

(leden 2020)

klikněte na obrázek

(titulní stranu časopisu)

Zpravodaj ZŠ a MŠ
16.12.2019

Vánoční číslo školniho občasníku týkajícího se vzdělávání na naší škole si můžete přečíst v příloze.

Zpravodaj-zs-c1-12-19-20.pdf (Velikost: 610.53 kB)

ŠKOLNÍ DRBNA Č. 6
17.6.2019

Nové číslo školního časopisu