Ředitelská volna

Vloženo: 9.9.2021 | Autor: Zdeňka Juklová | Zobrazeno: 260x
Ředitelka školy vyhlašuje na dny 27. září a na 25. a 26. října 2021 ředitelská volna. Podrobnosti níže v článku...

Pondělí 27. září 2021- ředitelské volno pro žáky ZŠ

Z organizačních důvodů vyhlašuje ředitelka školy ředitelské volno pro žáky ZŠ. Škola v případě zájmu rodičů může zajistit program ve školní družině. Případní zájemci se musí nahlásit s dostatečným předstihem u třídních učitelů.  Program v družině je určen pro žáky 1. stupně.

Pondělí a úterý 25. a 26. října 2021 - ředitelské volno pro žáky ZŠ a přerušený provoz MŠ

Z organizačních důvodů vyhlašuje ředitelka školy ředitelské volno pro žáky ZŠ a zároveň oznamuje, že bude přerušen provoz MŠ. Tyto dva dny navazují na podzimní prázdniny. Mateřská škola bude v provozu 27. října a 29. října v době školních podzimních prázdnin. Zde prosíme o nahlášení dětí, které budou o prázninách přítomni v MŠ s předstihem. Nebude také v provozu školní družina.

V této době bude omezen i provoz kanceláří školy.

Ředitelská volna byla projednána se zřizovatelem školy městem Velké Hamry.