Děkujeme všem sponzorům naší školy a vážíme si jejich podpory!

firma Technosklo Držkov, firma SOLIA, spol. s r.o., Jan Mašek - pekařství,  Jaroslav Tomáš -Řeznictví - uzenářství, Sbor dobrovolných hasičů Černá říčka, Jaroslav Zeman - Detoa, firma Šolc konstrukce s.r.o., pan Milan Pilát, pan Petr Štrojsa a firma STR.ANGEL s.r.o., SIZ s.r.o., CNC-Z s.r.o. pan Petr Miček, paní D. SedláčkováMUDr. Zdeňka  Dobiášová, pan Břetislav Brůna, pan Zdeněk Vedral, pan Luděk Röschenthaler, paní MUDr. Hýsková.

Odběr obědů ve školní jídelně od 14.10.
13.10.2020

Zveřejňujeme aktuální nformace ke školnímu stravování. Žáci mají nárok na odběr obědů ve školní jídelně i v době distanční výuky. Podle pokynů žáci a zaměstnanci školy mohou konzumovat jídlo v jídelně. Rovněž je možné vyzvednout jídla do vlastní nádoby, např. rodiče pro více dětí najednou.
Dnes na další dny všechny děti odhlásíme z odběru.

Rodiče, kteří mají zájem, aby se žáci stravovali ve školní jídelně, nebo si chtějí odnést jídlo domů, se musí znovu přihlásit. Výdej obědů bude mezi 13 - 14:15 hodinou.

Cizí strávníci nemohou konzumovat jídlo ve školní jídelně, mohou si ho však odnést ve vlastních nádobách.

Zajištění výuky pro žáky, kde rodiče jsou zaměstnáni v IZS
13.10.2020

Vláda ČR nařídila krajům určit školu, která bude zajišťovat dohled a výuku pro děti a žáky od 3 -10 let, jejichž rodiče pracují v IZS. Škola pro naši spádovou oblast nebyla zatím určena. Informaci zveřejníme ihned, jak ji získáme.

Děkujeme za trpělivost

Vyšel Zpravodaj školy č.1 2020/2021
25.9.2020

Přinášíme nové číslo občasníku - Zpravodaje ZŠ, ve kterém přinášíme aktuální informace ze života školy a další informace pro širokou veřejnost. Ke stažení Zpravodaj č.1  (Velikost: 1.47 MB)

Změny cen obědů od září 2020
1.9.2020

S ohledem na zdražování vstupních potravin, zejména zeleniny, jsme nuceni upravit kalkulace našich obědů ve školní jídelně Velké Hamry 541 (velká škola). Děti od 7 do 10 let 27 Kč, děti od 11 do 14 let 30 Kč, starší děti 15 + 35 Kč. Cizí dospělí strávníci 67 Kč. Nové ceny jsou platné od září 2020.

Školní časopis - Školní drbna č. 9 (červen 2020)
23.6.2020

>>čtěte zde<< (Velikost: 2.26 MB)

ŠKOLNÍ DRBNA Č. 8
16.4.2020

(březen 2020)

>>zde<< (Velikost: 2.59 MB)

Využívejte aplikaci Včelka pro rozvoj nejen čtení
18.3.2020

Podporu při nastavování online cvičení v aplikaci Včelka poskytuje naše speciální pedagožka Mgr. Lenka Kořínková. Kontakty: lenka.korinkova@zsvelkehamry.cz a tel. 602411462.

ŠKOLNÍ DRBNA Č. 7
21.1.2020

(leden 2020)

klikněte na obrázek

(titulní stranu časopisu)

Zpravodaj ZŠ a MŠ
16.12.2019

Vánoční číslo školniho občasníku týkajícího se vzdělávání na naší škole si můžete přečíst v příloze.

Zpravodaj-zs-c1-12-19-20.pdf (Velikost: 610.53 kB)

ŠKOLNÍ DRBNA Č. 6
17.6.2019

Nové číslo školního časopisu

ke stažení zde (Velikost: 3.69 MB)

(červen 2019)

Projekty podpořené v OP VK

Vloženo: 31.3.2016 | Autor: Zdeňka Juklová | Zobrazeno: 1239x
Naše škola realizovala tyto projekty podpořené v rámci OP VK

Podpora vzdělávání ve Velkých Hamrech

Název projektu: "Podpora vzdělávání ve Velkých Hamrech"
Registrační číslo: CZ.1.07/1.1.00/56.1338
Název programu: Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost (Výzva č.56)
Celkové výdaje projektu: 630 922 Kč

Anotace projektu:

Projekt má tři klíčové aktivity:

1. Projekt podporuje rozvoj čtenářských dílen na základní škole jako prostředek ke zkvalitnění čtenářství a čtenářské gramotnosti. V rámci projektu bude zakoupeno minimálně 400 knih pro školní knihovnu. Pedagogové byli proškoleni v nových metodách práce, které vedou k rozvoji čtenářské gramotnosti.
  2. Podpora učitelů cizích jazyků umožnila absolvovat 2 učitelkám dvoutýdenní intenzivní jazykový kurz, a to ve Velké Británii a Německu.
  3. Zahraničně jazykově – vzdělávací pobyt pro žáky umožnil vycestovat celkem 24 žákům do Velké Británie a Německa. Žáci se kromě výuky seznámili i s reáliemi navštívených zemí.

Podpora technické a jazykové výuky

Název projektu: "Podpora technické a jazykové výuky"
Registrační číslo: CZ.1.07/1.1.00/56.0071
Název programu: Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost (Výzva č.57)
Celkové výdaje projektu: 268 885 Kč

Anotace projektu:

Projekt je zaměřen na podporu výuky technických dovedností a rozvoj jazykových komunikačních dovedností žáků i učitelů.

1. V rámci rozvoje technických dovedností byla podpořena vybavenost školní dílnynakoupením nových pracovních stolů a nářadí.
  2. V rámci rozvoje profesních dovedností učitelů absolvuje učitel pracovního vyučování metodické školení.
  3. K rozvoji komunikačních dovedností žáků v anglickém jazyce je realizovánaindividuální výuka angličtiny formou blended learingu s využitím ICT technologií. Do projektu je zařazeno 20 žáků 9. ročníků.
  4. Do programu individualizovaného rozvoje ústní komunikace v anglickém jazyce byla zařazena jedna učitelka rovněž s využitím blended learingu.