Město Velké Hamry http://www.velke-hamry.cz/ 

Liberecký kraj  http://www.kraj-lbc.cz/ 

MŠMT http://www.msmt.cz/

 

Aplikace: testy, procvičování 

www.proskoly.cz 

https://www.vcelka.cz/cs/

 

Odkazy
Kotva

Děkujeme všem sponzorům naší školy a vážíme si jejich podpory!

Aktivity školy podpořili:

firma Technosklo Držkov, firma SOLIA, spol. s r.o., Jan Mašek - pekařství,  Jaroslav Tomáš -Řeznictví - uzenářství, Sbor dobrovolných hasičů Černá říčka, Jaroslav Zeman - Detoa, firma Šolc konstrukce s.r.o., pan Milan Pilát, pan Petr Štrojsa a firma STR.ANGEL s.r.o., SIZ s.r.o., CNC-Z s.r.o. pan Petr Miček, paní D. SedláčkováMUDr. Zdeňka  Dobiášová, pan Břetislav Brůna, pan Zdeněk Vedral, pan Luděk Röschenthaler, paní MUDr. Hýsková.

Sponzoři

Bazén pro veřejnost

Bazén je otevřen pro veřejnost každou středu od 16:00 do 19:00 v období ŘÍJEN - KVĚTEN.  

Vstupné: dospělí 30 Kč, děti 20 Kč.

 

Kondičně – rehabilitační cvičení ve školním bazénu

     Nestátní zdravotnické zařízení Fyzioterapie – Eva Čermáková, vám nabízí kondičně – rehabilitační cvičení v bazénu při ZŠ Velké Hamry. Cvičení působí pozitivně na srdečně-cévní, dýchací a lymfatický systém, zlepšení imunity, udržení a zlepšení fyziologické kloubní pohyblivosti, snížení tělesné váhy, zvýšení svalové síly a vytrvalosti. Kontaktní informace: tel. 721 004 108, cermakova.fyzio@gmail.com.

     • Každou středu mezi 18. a 19. hodinou

     • délka cvičení: 45 minut.

     • Počet cvičících: max. 15 dospělých

     • Cena cvičení: 50 Kč/osoba + vstupné do bazénu

 

Pronájem sportovišť

Nabízíme jednorázový i pravidelný pronájem malé i velké tělocvičny a bazénu. Vzhledem k zájmu je třeba termíny dohodnout s předstihem telefonicky nebo osobně v kanceláři školy na tel. 777 914 021

 Ceny pronájmu:

  • Malá tělocvična (gymnastická)      200 Kč/hod 
  • Velká tělocvična (míčové hry)    200 Kč/hod
  • Bazén     600 Kč/hod
Pro veřejnost
Projekt Společné vzdělávání
 
 
Aktuality
Hledáme školního psychologa
2.8.2019

Pro rozšíření školního poradenského pracoviště hledáme kolegu - kolegyni školního psychlologa. Nabízíme práci na částečný úvazek. Nástup možný od 1.9.2019.

Více informací podá ředitelka školy.

Výzva žáků III. ročníku a jejich učitelů - Živé atrium
30.6.2019

Děti ze III. ročníku se svými učiteli Mgr. Romanem Gašicou a Mgr. Veronikou Gašicovou získaly svou činností sponzory pro nákup laviček do nového školního atria a vyzývají další možné dárce nebo sponzory, kteří by chtěli podpořit žáky školy a věnují prostředky na nákup laviček. Více zde (Velikost: 96.69 kB)

 

Hlavní školní prázdniny
30.6.2019

Přejeme všem dětem a jejich učitelům, učitelkám, asitentkám a vychovatelkám hezké prázdniny plné nových zážitků.

Vedení školy

ŠKOLNÍ DRBNA Č. 6
17.6.2019

Nové číslo školního časopisu

ke stažení zde (Velikost: 3.69 MB)

(červen 2019)

Výsledky soutěže ve sběru papíru_ školní rok 2018/2019
18.6.2019

V podzimní části sběru papíru zvítězila v počtu odevzdaných kg žákyně Eliška Blažková ze 6.ročníku. V jarní části soutěže zvítězil Jan Dědek z 9.ročníku.

Celkový vítěz za třídy je 7.A - v obou částech soutěže nasbírali žáci v průměru více než 100 kg na žáka

Odměny předají třídní učitelé. 

Děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili! :-)

Školní zpravodaj č.1/ 2019
28.5.2019

Vyšlo první číslo nového Školního zpravodaje. Touto formou budeme informovat veřejnost o hlavních aktvitách, které se týkají směřování a řízení školy, vzdělávání žáků i pedagogů, zapojení do projektů a o dalších důležitých skutečnostech, které ovlivňují život naší školy. Školní zpravodaj č.1 / 2019  (Velikost: 614.51 kB)

Zápis do mateřské školy
1.5.2019

Zápis do naší mateřské školy Velké Hamry II 212 proběhne v pondělí 6. 5 . 2019 od 15:00 do 16:00. Více informací zde (Velikost: neznámá)

Přerušení provozu mateřské školy
23.4.2019

Vedení školy oznamuje, že o hlavních letních prázdninách bude přerušen provoz mateřské školy na pracovišti Velké Hamry II 212. Více informací zde (Velikost: 531.67 kB)

OMLOUVÁNÍ ŽÁKŮ
4.2.2019

Prosíme všechny rodiče, aby pro omlouvání žáků používali telef.č. 777 914 037. Tento kontakt prosím používejte i pro komunikaci s učiteli školy. Informace, o nemoci žáka či jiná důležitá informace týkající se školy, se dostane k danému učiteli mnohem rychleji. 

 

* Telefon.č. 777 914 021 je oficiální kontakt na školu _ vedení školy, ekonom školy. 

 

Děkujeme za pochopení. 

ZŠ a MŠ Velké Hamry 

Jsme Škola pro demokracii
21.1.2018

Díky dobré práci našeho Školního žákovského parlamentu, který vede paní učitelka Mgr. Veronika Kotyzová získala naše škola certifikát Škola pro demokracii. Logo (Velikost: 10.64 kB)

Elektronická žákovská knížka
5.10.2017

Vážení rodiče, 

u žáků 2. stupně využíváme pouze elektronickou žákovskou knížku v systému Bakaláři. V tomto modulu můžete sledovat klasifikaci vašeho dítěte, hodnocení, plán akcí školy, komunikovat s učiteli, domácí úkoly pro žáky. Prosíme o využívání informací z elektronické žákovské knížky a upozorňujeme, že systém umožňuje sledovat návštěvnost rodičů i žáků. Podpis nahrazuje potvrzení o přečtení. V případě nejasností či dotazů se obracejte na třídní učitele nebo na metodičku ICT školy PaedDr. Věru Lindnerovou. Uživatelská příručka je k nahlédnutí zde (Velikost: 650.19 kB).

Pokud z nějakých důvodů nemůžete tento systém využívat domluvte si režim informování s třídními učiteli.

Vedení školy

Bakaláři - příručka pro rodiče
6.10.2016

Vážení rodiče,

na 2. stupni ZŠ v současné době používáme pouze elektronické žákovské knížky v systému Bakaláři. V tomto modulu můžete sledovat průběžnou klasifikaci vašeho dítěte, hodnocení žáků, domácí úkoly, v systému Komens komunikaci s učiteli. Dále plán akcí školy, kde jsou i akce třídních kolektivů. Prosíme o využívání informací z elektronické žákovské knížky. Podpis nahrazuje potvrzení o přečtení. Upozorňujeme, že systém umožňuje sledování četnosti návštěv rodičů i žáků. Celá příručka k nahlédnutí zde (Velikost: 650.19 kB).

 
 
Mapa webu
A
A
A

Volnočasové kroužky

Vloženo: 26.1.2018 | Zobrazeno: 519x


Kroužky poskytované v rámci projektu: Diskuzní klub I, II, III, Klub týmové spolupráce I, II, III, Klub dokumentárního filmu a Tvoříme školní časopis.Pro podporu nadaných žáků, ale i pro žáky se specifickými výukovými potřebami nabízíme 8 kroužků. Všechny jsou pro žáky zdarma a vedou je pedagogové školy. Všechny mají společný hlavní cíl - osobnostní rozvoj žáků a rozvoj občanských kompetencí. Jsou to tři Diskuzní kluby, které rozvíjejí zároveň i čtenářskou gramotnost, tři kluby Týmové spolupráce, které jsou zaměřeny na rozvoj kreativity pomocí výtvarných technik a poznávání přírody. V rámci jednoho kroužku žáci tvoří školní časopis a poslední je Kroužek dokumentárního filmu, kde žáci sledují dokumenty a diskutují o nich a také sami krátké spoty natáčejí.

 Dosud vyšla tato čísla školního časopisu "Školní drbna", které si můžete stáhnout zde:

1. číslo školního časopisu ŠKOLNÍ DRBNA  (Velikost: 4.04 MB)

2. číslo školního časdopisu ŠKOLNÍ DRBNA (Velikost: neznámá)

3. číslo školního časopisu ŠKOLNÍ DRBNA (Velikost: 2.24 MB)

4. číslo školního časopisu ŠKOLNÍ DRBNA (Velikost: 2.9 MB)

5. číslo školního časopisu ŠKOLNÍ DRBNA (Velikost: 1.74 MB)
6. číslo školního časopisu ŠKOLNÍ DRBNA (Velikost: 3.69 MB)


V rámci kroužku dokumentárního filmu žáci natočili tyto materiály:


Útulek Dášenka - prezentace  (Velikost: 3.72 MB)(Velikost: 3.72 MB)

Útulek Dášenka - rozhovor

Halloween 2017  


Vánoce přicházejí

Vánoční vtípek

Nepovedené záběry


Ve školním roce 2018/2019 vede kroužek dokumentárního filmu lektorka Katka Linhartová. Žáci se pod jejím vedením zaměřili nejen na mapování života školy, ale i sami tvoří malé filmové příběhy, o kterých si spolu povídají a promítají ostatním spolužákům.

Nejnovější videa si můžete prohlédnout níže. Jedná se o minipříběhy:

Pečení cukroví představa verzus realita

Dárky představa vs realita

Posílání zpráv včera a dnes

Hraní her včera a dnes

Pat a Mat

Bob a Bobek

Jak se (ne)chovat ve škole

Nepovedené záběry