Děkujeme všem sponzorům naší školy a vážíme si jejich podpory!

firma Technosklo Držkov, firma SOLIA, spol. s r.o., Jan Mašek - pekařství,  Jaroslav Tomáš -Řeznictví - uzenářství, Sbor dobrovolných hasičů Černá říčka, Jaroslav Zeman - Detoa, firma Šolc konstrukce s.r.o., pan Milan Pilát, pan Petr Štrojsa a firma STR.ANGEL s.r.o., SIZ s.r.o., CNC-Z s.r.o. pan Petr Miček, paní D. SedláčkováMUDr. Zdeňka  Dobiášová, pan Břetislav Brůna, pan Zdeněk Vedral, pan Luděk Röschenthaler, paní MUDr. Hýsková.

Projekt Společné vzdělávání

Odběr obědů ve školní jídelně od 14.10.
13.10.2020

Zveřejňujeme aktuální nformace ke školnímu stravování. Žáci mají nárok na odběr obědů ve školní jídelně i v době distanční výuky. Podle pokynů žáci a zaměstnanci školy mohou konzumovat jídlo v jídelně. Rovněž je možné vyzvednout jídla do vlastní nádoby, např. rodiče pro více dětí najednou.
Dnes na další dny všechny děti odhlásíme z odběru.

Rodiče, kteří mají zájem, aby se žáci stravovali ve školní jídelně, nebo si chtějí odnést jídlo domů, se musí znovu přihlásit. Výdej obědů bude mezi 13 - 14:15 hodinou.

Cizí strávníci nemohou konzumovat jídlo ve školní jídelně, mohou si ho však odnést ve vlastních nádobách.

Zajištění výuky pro žáky, kde rodiče jsou zaměstnáni v IZS
13.10.2020

Vláda ČR nařídila krajům určit školu, která bude zajišťovat dohled a výuku pro děti a žáky od 3 -10 let, jejichž rodiče pracují v IZS. Škola pro naši spádovou oblast nebyla zatím určena. Informaci zveřejníme ihned, jak ji získáme.

Děkujeme za trpělivost

Vyšel Zpravodaj školy č.1 2020/2021
25.9.2020

Přinášíme nové číslo občasníku - Zpravodaje ZŠ, ve kterém přinášíme aktuální informace ze života školy a další informace pro širokou veřejnost. Ke stažení Zpravodaj č.1  (Velikost: 1.47 MB)

Změny cen obědů od září 2020
1.9.2020

S ohledem na zdražování vstupních potravin, zejména zeleniny, jsme nuceni upravit kalkulace našich obědů ve školní jídelně Velké Hamry 541 (velká škola). Děti od 7 do 10 let 27 Kč, děti od 11 do 14 let 30 Kč, starší děti 15 + 35 Kč. Cizí dospělí strávníci 67 Kč. Nové ceny jsou platné od září 2020.

Školní časopis - Školní drbna č. 9 (červen 2020)
23.6.2020

>>čtěte zde<< (Velikost: 2.26 MB)

ŠKOLNÍ DRBNA Č. 8
16.4.2020

(březen 2020)

>>zde<< (Velikost: 2.59 MB)

Využívejte aplikaci Včelka pro rozvoj nejen čtení
18.3.2020

Podporu při nastavování online cvičení v aplikaci Včelka poskytuje naše speciální pedagožka Mgr. Lenka Kořínková. Kontakty: lenka.korinkova@zsvelkehamry.cz a tel. 602411462.

ŠKOLNÍ DRBNA Č. 7
21.1.2020

(leden 2020)

klikněte na obrázek

(titulní stranu časopisu)

Zpravodaj ZŠ a MŠ
16.12.2019

Vánoční číslo školniho občasníku týkajícího se vzdělávání na naší škole si můžete přečíst v příloze.

Zpravodaj-zs-c1-12-19-20.pdf (Velikost: 610.53 kB)

ŠKOLNÍ DRBNA Č. 6
17.6.2019

Nové číslo školního časopisu

ke stažení zde (Velikost: 3.69 MB)

(červen 2019)

Volnočasové kroužky

Vloženo: 26.1.2018 | Zobrazeno: 820x

Kroužky poskytované v rámci projektu: Diskuzní klub I, II, III, Klub týmové spolupráce I, II, III, Klub dokumentárního filmu a Tvoříme školní časopis.

Pro podporu nadaných žáků, ale i pro žáky se specifickými výukovými potřebami nabízíme 8 kroužků. Všechny jsou pro žáky zdarma a vedou je pedagogové školy. Všechny mají společný hlavní cíl - osobnostní rozvoj žáků a rozvoj občanských kompetencí. Jsou to tři Diskuzní kluby, které rozvíjejí zároveň i čtenářskou gramotnost, tři kluby Týmové spolupráce, které jsou zaměřeny na rozvoj kreativity pomocí výtvarných technik a poznávání přírody. V rámci jednoho kroužku žáci tvoří školní časopis a poslední je Kroužek dokumentárního filmu, kde žáci sledují dokumenty a diskutují o nich a také sami krátké spoty natáčejí.

Dosud vyšla tato čísla školního časopisu "Školní drbna", které si můžete stáhnout zde:

1. číslo školního časopisu ŠKOLNÍ DRBNA

(Velikost: neznámá)2. číslo školního časopisu ŠKOLNÍ DRBNA

(Velikost: neznámá)3. číslo školního časopisu ŠKOLNÍ DRBNA

(Velikost: neznámá)4. číslo školního časopisu ŠKOLNÍ DRBNA

(Velikost: neznámá)5. číslo školního časopisu ŠKOLNÍ DRBNA

(Velikost: neznámá)6. číslo školního časopisu ŠKOLNÍ DRBNA

(Velikost: 3.69 MB)7. číslo školního časopisu ŠKOLNÍ DRBNA

(Velikost: 6.78 MB)8. číslo školního časopisu ŠKOLNÍ DRBNA

(Velikost: 2.59 MB)9. číslo školního časopisu ŠKOLNÍ DRBNA (Velikost: 2.26 MB)

V rámci kroužku dokumentárního filmu žáci natočili tyto materiály:

Útulek Dášenka - prezentace  (Velikost: 3.72 MB)(Velikost: 3.72 MB)

Útulek Dášenka - rozhovor

Halloween 2017

Vánoce přicházejí

Vánoční vtípek

Nepovedené záběry

Od školního roku 2018/2019 vede kroužek dokumentárního filmu lektorka Katka Linhartová. Žáci se pod jejím vedením zaměřili nejen na mapování života školy, ale i sami tvoří malé filmové příběhy, o kterých si spolu povídají a promítají ostatním spolužákům.

Nejnovější videa si můžete prohlédnout níže.

Jedná se o minipříběhy:

Život v karanténě

O dlouhé špagetě

Zdravá svačinka

Vánoce - hodné vs. zlobivé dítě

Kdyby se Ježíšek narodil dnes

Dopis Ježíškovi dříve a nyní

Seznamte se s našimi členy

Pečení cukroví představa verzus realita

Dárky představa vs realita

Posílání zpráv včera a dnes

Hraní her včera a dnes